PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800210}

Wśród chwastów

Mauvaises herbes
7,5 11 093
oceny
7,5 10 1 11093
Wśród chwastów
powrót do forum filmu Wśród chwastów

szkoda, że tak słabo reklamowany, widziałam kilka dni temu, a ciągle nie mogę przestać o nim myśleć.
Film piękny, nie ma nudy, tragedia, smutek i doskonały humor :-)
I ciągle nie mogę się nadziwić sposobie w jaki gra Deneuve, u Niej to jest tak lekkie, naturalne, aż dziw, że nie jest zimną i wyniosłą królową śniegu z tym niesamowitym typem urody :-) wspaniała jest, inni aktorzy też trzymają poziom.

Kasha

Film mi się podobał, ale to nie jest ta sama klasa co "Nietykalni". I chociaż "Wśród chwastów" dałam wysoką ocenę, to widać, że film ma sporo niedoróbek i nie jest tak dobrze przemyślany co własnie "Nietykalni". Co i tak nie zmienia faktu, że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
AnixKajol

Też tak twierdze film mi sie równiez podobal ale to nie ta sama klasa co Nietykalni ;) pozdro

ocenił(a) film na 7
Kasha

Zgadzam się,fajny film,śmieszny,wzruszający i pozytywny.Każdy bohater występujący ma ciekawy charakter i wzbudza zainteresowanie.Aż dziwne że ten film jest tak mało popularny.Oceniam na mocne 7 i jak najbardziej polecam wszystkim miłośnikom francuskiego kina i nie tylko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones