PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527004}

Wśród wilków

Entrelobos
7,0 81
ocen
7,0 10 1 81
Wśród wilków
powrót do forum filmu Wśród wilków

Wie ktoś na kiedy zaplanowana, i czy w ogóle będzie?
Chciałbym to obejrzeć na dużym ekranie ;-)

Nedero

grają to na WFF i na pewno będzie pokaz w pt 14.10 o 21.00 w Multikinie

ksz81

Wielkie dzięki.

Nedero

ja właśnie dzisiaj kupiłam bilety. jestem ciekawa, bo wydaje się dobry

ksz81

I jak?
Film się podobał?

ocenił(a) film na 9
Nedero

Tak, świetny. Wspaniałe zdjęcia, dobre efekty. Aż musiałem sprawdzić w napisach, czy zatrudnili modelera 3D, bo zwierzęta w tym filmie wyglądają jak prawdziwe. Część pewnie wytresowana, część zrobiona komputerowo. Bardzo dobra, wzruszająca historia, która dla niektórych może być trochę zbyt ckliwa. Mnie to w tym filmie nie przeszkadzało. Kilka ujęć naprawdę robi niesamowite wrażenie.
PS. Panie które wychodziły z sali i głośno wygłaszały opinie, że film jest słaby zapraszam do oglądania produkcji typu "Och Karol 2". Co do stwierdzenia, że nikt nie ocenia słabo filmów tylko dlatego, że są na WFF. No cóż może dlatego, że przeszły selekcję i nie są to filmy przypadkowe! Ale jak ktoś się nie zna.... Mnie przykładowo z WFF nie podobał się "Alois Nebel" i "Ósma strona". Nie śmiem jednak twierdzić, że to słabe filmy! Słabe filmy to np. polskie komedie romantyczne, kiczowate horrory. Następnym razem, radzę uważniej dobierać słowa, albo zapchać się popcornem i nic nie mówić.

Luki_1

Dzięki!
Coraz bardziej mam smaczka na ten film.
A w dodatku coraz bardziej się nakręcam ;d
A co do tych pań, to one są takie jak moja sąsiadka - wolą oglądać puste polskie komedie z 1000 razy wałkowanymi aktorami którzy się często nie nadają do przyznanych im ról, niż coś naprawdę wartego uwagi. Takimi nie należy się przejmować, ja na Twoim miejscu bym zapytał tych pań co im się w tym "Och Karol2" tak podobało, że uważają że cała reszta filmów jest słaba :-)

Pozdrawiam oraz jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
Nedero

Ja tylko założyłem, że lubują się w produkcjach typu "Och Karol 2", mogę się mylić :)
Pozdrawiam.

Luki_1

oj tak, też słyszałam opinie wychodzących. Film ma bardzo dobre zdjęcia. Mnie się bardzo podobał. Ale wydaje mi się, że to jeden z tych filmów, które są tylko do oglądania w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones