PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520257}

W Brighton

Brighton Rock
5,8 1 376
ocen
5,8 10 1 1376
W Brighton
powrót do forum filmu W Brighton

7/10 ,

ocenił(a) film na 8

Uwielbiam kino brytyjskie, film jest na bardzo wysokim poziomie, świetna muzyka, bardzo dobrze sprawdził się Sam Riley (to jego drugi film, zaraz po "Control" w którym udowodnił, że ma naprawdę duży potencjał), film jest kręcony w klimacie lat 60-tych, więc nie każdemu przypadnie do gustu, raczej kierowany jest dla starszych odbiorców (starszych, znaczy "antyfanów" wszelakich Avatarów i Transformersów, przynajmniej tak mi się wydaje.) Bardzo dobre zakończenie, chyba nikt się nie spodziewał, że film się tak skończy, za to dodatkowy plus. Co tu dużo pisać, jeśli lubisz kino brytyjskie, klimat lat 60tych, oraz gatunek kryminał/thriller, film jest idealnym tego wszystkiego połączeniem. Moja ocena - mocne 7/10. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
kiprowaty

Podzielam zdanie powyżej..Też uważam,że film dobry , niezła gra aktorów, no i plus za zaskakujące zakończenie :D
oceniam na 7

ocenił(a) film na 7
kiprowaty

Mi także podobał się ten film. Może był trochę dziwny i nigdy nie pomyślałabym, że tak właśnie się skończy, ale to właśnie było w nim fajne. Właściwie to obejrzałam go tylko ze względu na grającą w nim Helen Mirren, ale było warto.

ocenił(a) film na 8
kiprowaty

Dla mnie rewelacja. Coś w tym filmie jest co mnie wzięło. Sam Riley dobry, w tle duet Helen Mirren i John Hurt, ale dla mnie gwiazdą jest tutaj Andrea Riseborough w roli niepozornej Rose.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones