PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33331}

W cieniu słońca

Abril Despedaçado
7,5 1 288
ocen
7,5 10 1 1288
W cieniu słońca
powrót do forum filmu W cieniu słońca

Rewelacyjny Rodrigo Santoro jako Tonio, który ma przejąć dziedzictwo zemsty i bronić rodzinnego honoru. To jednocześnie jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Film "W CIENIU SŁOŃCA" to jego drugi film fabularny. Za udział w pierwszym "Bicho de Sete Cabeças" Laísy Bodanzki, aktor zdobył Nagrodę Młodych na Festiwalu Filmowym w Locarno w 2001 roku oraz Nagrodę Najlepszego Aktora na Festiwalach Filmowych w Recife i Brasilii. Brazylijscy krytycy bardzo chwalili jego rolę młodego studenta, którego własny ojciec zamyka w zakładzie dla obłąkanych, nazywając go jednocześnie jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia.

.

elster2

Świetny film który bardzo mnie wciągnęła o pokazał coś innego ale Rodrigo Santoro brak słów nie widziałam go za bardzo w filmach zobaczyłam go tylko w Lost i musze się przyznać że zwróciłam na niego uwagę chciałbym jednak lepiej przyjrzeć się jemu oglądając jakieś film.
pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones