PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468071}

W czterech ścianach

Allein in vier Wänden
7,2 501
ocen
7,2 10 1 501
W czterech ścianach
powrót do forum filmu W czterech ścianach

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Oto jak skazujemy dzieci na tragiczną przyszłość.

ocenił(a) film na 9
Piekloszczyk

My po części, choć moim zdaniem to cały system się nie sprawdza i kuleje. A im dalej- tym lepiej chyba nie będzie :/

ocenił(a) film na 6
Piekloszczyk

Nie my tylko Rosjanie... Moim zdaniem to chory kraj, chorzy ludzie, więc w dupie mam, że oni tam płaczą i się użalają nad sobą... Choć z drugiej strony, chore jest to, że morderca dostał 3 lata, a chłopak który ukradł konfitury 2 i pół roku. Zamiast robić coś, aby dzieciaki kraść nie musiały to pakują ich do pierdla, wraz z mordercami.

ocenił(a) film na 8
Jedras992

Mimo, że nie jestem socjalistą, to mi jednak poniekąd tych ludzi żal. "Nie oni sobie zgotowali ten los". Łatwo mówić, by być uczciwym, kiedy pośród nas nie ma żadnego przykładu, aby takim pozostać.
BTW. Film znów na Kulturze i z przyjemnością sobie go odświeżę.

ocenił(a) film na 5
Jedras992

Moim skromnym marzeniem jest, by wszyscy "komuniści", szczególnie sowieccy, wytłukli się wzajemnie i na amen. Niestety, podejrzewam, że "wadza" da się pomordować maluczkim co nieco, by mieli wprawę, a potem napoi wódą i z okrzykiem urrraaa wyśle na Zachód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones