PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

A Rainy Day in New York
6,1 38 512
ocen
6,1 10 1 38512
5,0 27
ocen krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
powrót do forum filmu W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Obejrzałam właśnie zwiastun i muszę przyznać, że zapowiada się niezły film. Super dobrali głównych bohaterów, od razu widać, że do siebie pasują. Choć Allen budzi ostatnio wątpliwości wśród swoich fanów, to myślę, że tym razem będzie naprawdę dobrze. Czuć jego klimat, a jednocześnie jakiś powiew świeżości. A to bywa istotne :D

jolamanol

filmy Allena nie zawsze są "równe". Jego twórczość jest bardzo zróżnicowana, ale myślę, że powraca w ładnym stylu. Bardzo klimatycznym. Zobaczymy 26.07 ale myślę, że moje słowa się potwierdzą :)

ocenił(a) film na 8
jolamanol

Jest powiem świeżości na pewno, tu się nie zawiedziesz. Otoczka NY robi dobry klimat. Fani powinni być zadowoleni z nowej produkcji Allena.

ocenił(a) film na 8
Tosiaa93

jestem fanem i jestem zadowolony! haha A tak serio no to warto zobaczyć, zwłaszcza jeżeli ktoś czekał na niego rok

ocenił(a) film na 8
jolamanol

Spodobał mi się duet Gomez i Chalamet, a byłam sceptyczna, nie powiem ;) Tak więc zwiastun nie myli i jest zapowiedzią dobrej, letniej komedii na wysokim poziomie :)

ocenił(a) film na 8
Maja_90

mi też się bardzo podobał! (no i też byłem niestety sceptyczny) ale warto ich zobaczyć razem na ekranie

ocenił(a) film na 8
jolamanol

dobór aktorów i aktorek super moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones