PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559107}

W grze 2. Nowy poziom

Na igre 2: Novyy uroven
6,4 1 490
ocen
6,4 10 1 1490
W grze 2. Nowy poziom
powrót do forum filmu W grze 2. Nowy poziom

Co tu dużo pisać, jest to kontynuacja poprzedniej części. Jeśli komuś przyjemnie się oglądało "W grze" to i tym razem się nie zanudzi. Moim skromnym zdanie ta część jest troszkę lepsza od poprzedniczki, przede wszystkim dla tego, że więcej w niej akcji chodź nie obyło się bez słabych scen walki. Tak czy inaczej polecam bo przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) film na 4
boniek650

a ja wyrażę swe skromne sprzeczne zdanie. Kontynuacji jest przekombinowana i znaczny spadek fabuły ma. Ciężko mówić tu o zawiedzeniu, ale myślę, że produkcja już bardziej w stylu amerykańskim. Tragedii nie ma lecz wielkiego mojego zachwytu też nie zauważyłem w porównaniu do poprzedniej części.

KaprysLosu

szczera prawda (kapryslosu) lubię kino Rosyjskie ... mają kilka dobrych filmów akcji ... ale według mnie ten obraz został prze amerykanizowany ... i wyszło to co wyszło ... nie jest dobrze wolę jak nakręcają filmy w stylu nam bliższym ... np. Straż dzienna czy Admirał,

ocenił(a) film na 10
r887500219

A mi się dwie części podobały, czy jest przeamerykanizowany czy nie jest, ogólnie jest dobry, nie ma co się czepiać szczegółów.

ocenił(a) film na 5
boniek650

A ja wtrącając swoje trzy groszę powiem że 1 i 2 w mojej ocenie bronią się jeśli potraktować je jako dwie części tego samego filmu. Pierwsza część głupio ucięta, początek dwójki startuje od tego miejsca; dwójki nie ma bez jedynki, i vice versa, jedynce brakuje zakończenia bez dwójki (i to nie tylko pod względem wątków, ale też rodzących sie antagonizmów w drużynie). W sumie niecałe 3 godziny, nie tak okropnie, więc można ogładać jednym rzutem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones