PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666711}

W imię króla 3: Ostatnia misja

In the Name of the King 3: The Last Mission
3,2 589
ocen
3,2 10 1 589
W imię króla 3: Ostatnia misja
powrót do forum filmu W imię króla 3: Ostatnia misja

Klasyka Gatunku, ale świetnie zrealizowana, a do tego klimat
żywcem wyjęty z klasycznych seriali "Herkulesa" i "Xeny".

Bardzo dobrze się ogląda i nie ma dłużyzn: 8/10.

Black_Metal_666

Po co ty tandetne gówna oglądasz, zamiast dobrych produkcji?

granat5

Nie oglądałeś to co otwierasz ryj?! xDDDDD

Black_Metal_666

Obejrzałem cały zwiastun, był bardzo chuj*owy, że ja pier*dole.

granat5

"Obejrzałem cały zwiastun" - to ku*wa GRATULACJE!!! xDDDDD

A jeśli o dobrych produkcjach mowa to czemu nie kupiłeś
"Newsweeka" z "THE HATEFUL EIGHT" za 29,99$, mendo?!?! :PPP

Black_Metal_666

Dziękuję.

granat5

Nie odpowiedziałeś! :PPP

Black_Metal_666

Odpowiedziałem na blogu.

granat5

Twoje szczęście, bo już miałem na Ciebie nasłać moją bandę. xDDD

Black_Metal_666

Bandę dzieciaków?

granat5

Yup i do tego z wyrokami.

Black_Metal_666

fajnie sobie pogadaliście

tokszok

Znamy się?!

Black_Metal_666

niestety nie.

tokszok

Tak właśnie myślałem.

Black_Metal_666

pozostanę cichym wielbicielem

Black_Metal_666

Jak to jest klasyk gatunku, to nie wiem czym jest Lotr lub Princess Bride, bądź Stardust.

neo_angin

Mówiąc "Klasyka Gatunku" miałem na myśli klasyczny schemat.

Black_Metal_666

Raczej trudno o bardziej "klasyczny schemat" niż LOTR. W końcu to z dzieł Tolkiena czerpie większość fantasy.

neo_angin

Dopiska: "Liga Sprawiedliwości" wraz z "Avengers: Endgame" to jedne z najgorszych rzeczy jakie stworzył człowiek.

Black_Metal_666

Siema hejwi :) Widzę że nic się nie zmieniło w kwestii twojego podejścia do filmów xD

neo_angin

Ogólnie sporo się zmieniło, ale nie w tym przypadku: nadal mam uczulenie na dziecinną papkę, do której zaliczają się niezaprzeczalnie te 2 wymienione przeze mnie wyżej chłamy. Niestety czasy klasycznej trylogii "Spider-Mana" i "X-Menów" czy 1-go "Hulka" nie wrócą...

Żeby było bardziej dramatycznie to przyznam się, że "Ligę" w połowie oglądania wyłączyłem w pi*du! Niech ludzie pieją nad tym i mówią co chcą, ale do mnie taka padaka filmowa nie przemawia.

-------------------

Fantastyka na poziomie już się skończyła.

Black_Metal_666

Kiedyś to było! Pozdrawiam!

neo_angin

A no było, było... Miłego dnia.

neo_angin

"Widzę że nic się nie zmieniło w kwestii twojego podejścia do filmów xD" - i pisze to fanboy tandetnego MCU, co samo w sobie wystarczy za komentarz. Tyle ode mnie. xDDD

Black_Metal_666

Mam trochę bardziej zniuansowane poglądy na kino niż ty.

Serio, możesz sobie lubić to co lubisz, ale to że starasz się każdemu wmówić swoje zdanie, jest kłopotliwe.

neo_angin

Możesz sobie to ubierać w jakiekolwiek słówka tylko chcesz, ale to i tak nie zmieni faktu, że dziecinne MCU to kolorowa sraczka jadąca po linii najmniejszego oporu, po seansie której mój mózg krzyczał "Pomocy!".

Moje poglądy wynikają bezpośrednio z otaczającej mnie rzeczywistości, a jaka jest rzeczywistość filmowa - widać jak na dłoni.

Black_Metal_666

W takim razie współczuję Ci otaczającej Cię rzeczywistości.

Jedna uwaga: Proponuję wzbogacić słownik, bo "kolorowa sraczka" nie brzmi poważnie :)

neo_angin

Ja jestem śmiertelnie poważny, podczas gdy z MCU jest dokładnie na odwrót - to jest cholernie niepoważne, ale to nie przeszkadza Ci w jaraniu się tą kolorową świecącą wydmuszką dla najmłodszych.

Black_Metal_666

Pod jakim względem Dungeon Siege 3, jest poważniejszym filmem niż dajmy na to Endgame.

neo_angin

Powyższy "In The Name... 3" to lekka i przyjemna niszowa produkcja w której niedociągnięcia można przeboleć przez wzgląd na niską półkę, a tym samym skromny budżet.

Podczas gdy "Endgame" to wypie*dolona w kosmos za kosmiczną kasę kolorowa papka, która poza świecidełkami nie ma czegokolwiek do zaoferowania, bo fabuła w tym czymś zwyczajnie nie istnieje.


Tak samo jest z Muzyką: dzisiejszy mainstream to wiadro odchodów dla niewymagających mas, a prawdziwa warta uwagi Sztuka i szczerość artystyczna znajdują się głęboko w podziemiu.

-----------------------------

A teraz atomówka z mojej strony: "Flash Gordon" (1980) >>> [... długo, długo, długo nic ...] >>> MCU. Właśnie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones