PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604140}

W imię króla II: Dwa światy

In the Name of the King 2: Two Worlds
3,4 1 760
ocen
3,4 10 1 1760
W imię króla II: Dwa światy
powrót do forum filmu W imię króla II: Dwa światy

DVD?

użytkownik usunięty

Kiedy Premiera?

ocenił(a) film na 4

Za oceanem od dwóch-trzech dni, w sieci tak samo.

użytkownik usunięty
konstar18

Może ktoś normalnie odpowiedzieć Kiedy Premiera DVD w Polsce?

ocenił(a) film na 4

szczerze mówiąc w PL raczej tego filmu na dvd nie będzie :D

użytkownik usunięty
konstar18

czemu tak myślisz?

ocenił(a) film na 4

cóż za dużo osób tego nie kupi (patrz chociaż liczba osób na filmwebie, które chcą obejrzeć film), w kinach naszych nie będzie tego filmu także, na festiwalach rodzimych też więc trzeba by duuużo włożyć w promocję produktu. A jest wyłącznie przeznaczony dla fanów Uwe Bolla czyli pewnie Kanady, USA, może Niemiec (gdzie może być ich najwięcej). poza tym układy, układziki też są ważne. myślę, że rozprowadzać film będzie głównie studio, które stworzyło film a nie jest ono zbyt potężne i nie będzie ryzykować i wysyłąć filmu po całym świecie.
Chociaż zawsze można wysyłać petycje (zbierac podpisy) do firm wrzucających filmy na rynek dvd w polsce, może ktoś się zreflektuję, choć wątppię w to mocno.

użytkownik usunięty
konstar18

Nie zapominaj że w tym filmie gra Dolph Lundgren - bardzo znany aktor

ocenił(a) film na 4

nie wiem czy jego nazwisko obecnie ma duża renomę, chociaż kilka jego ostatnich filmów jest na dvd w Polsce(wg filmwebu), . Jak za pół roku nie będzie informacji o dvd tzn. że raczej kierowano się nazwiskiem reżysera niż aktora.

ocenił(a) film na 7

Widziałem wersję anglojęzyczną BluRay. Informacji na temat PL DVD nie mogę się dokopać..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones