PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37206}

W kleszczach lęku

The Turn of the Screw
5,8 307
ocen
5,8 10 1 307
W kleszczach lęku
powrót do forum filmu W kleszczach lęku

Opis

użytkownik usunięty

Nie rozumiem, czemu weryfikatorzy pozwalają na takie opisy, przecież one zdradzają połowę fabuły, jeżeli nie całą. Opis moim zdaniem powinien wskazać bohaterów i ogólny zarys bądź tylko początek fabuły, a nie być streszczeniem filmu.

Damn right! Tak jak ten film Kinga z Deppem, w którym w fabule jest normalnie spoiler. Żal!

adamset

Dokładnie!

ocenił(a) film na 6

Zacna uwaga; gdyby nie fakt, że i tak wcześniej obejrzałam wersję z 2009 roku (dzięki czemu poznałam treść), tej z 1999 nie musiałabym - wszystko "podane na talerzu" - w opisie. Swoją drogą zastanawia mnie jedno – niektóre krótkie, rzeczowe opisy czekają bóg wie ile na weryfikację i dodanie (lub wręcz w tempie ekspresowym są odrzucane), podczas gdy przepastne streszczenia (spoilery) zamieszcza się bez mrugnięcia okiem .. to naprawdę budzi wątpliwość co do rzetelności osób za to odpowiedzialnych – weryfikatorów.

ocenił(a) film na 5
Buenovista

Też tak uważam, szkoda że się nie wyświetla kto konkretnie weryfikuje dany opis - można by wtedy zawalczyć i próbować takich kiepskich "zaklepywaczy" jakoś zgłosić wyżej - tak aby ktoś z góry miał oko na tych mało rzetelnych.
Opis tego filmu jest aż śmieszny i widzi to każdy oprócz weryfikatora, jak to możliwe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones