PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11500}
7,3 57 885
ocen
7,3 10 1 57885
6,7 9
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

Kwestie Edzia cytujemy od 20 lat !!!! Marry Christmass sracz mi sie przepełnił !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
stona1977

Zgadzam się :) jak dla mnie od lat świąteczne numer jeden, Kevin się chowa, mam nadzieję że tvn mnie nie zawiedzie i w tym roku też będę się delektował tym świątecznym hitem

ocenił(a) film na 9
stona1977

Absolutnie najlepsza świąteczna komedia zaraz po Kevinie. W okresie przedświątecznym oglądam kilka razy i nigdy się nie nudzi!

ocenił(a) film na 7
stona1977

najlepsza scena w salonie jak opowiada mu m.in. o psie, któremu lepiej nie przeszkadzać kiedy gwałci nogę hehe

ocenił(a) film na 9
Mike Torch

Ha ha dokładnie, pies rządzi, lepiej dać mu skończyć trykać noge :P

ocenił(a) film na 8
Piotrecki

najlepszy na święta jest Kevin potem Świąteczna gorączka ze Swarzeneggerem potem dopiero jesy w krzywym zwierciadle

ocenił(a) film na 9
konrii_2

świąteczna gorączka? zupełna padaka w porównaniu do dwóch pozostałych ;]

ocenił(a) film na 8
aqu32

no wiesz jak dla kogo ,oglądanie jeden z drugim swiąteczną gorączkę w 2013 roku i mówią ze to padaka moze się wam taka wydawać ..ale dla mnie ten film jest wyjątkowy pierwszy raz widziałem jak miałem chyba z 10 lat z 97 cz 98,, i miałem nagrane na video i setki razy się świąteczną gorączkę oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones