PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11500}
7,3 57 885
ocen
7,3 10 1 57885
6,7 9
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

Każdy z nas ma swój ulubiony film który potrafi jak żaden inny budować i potęgować świąteczną atmosferę. Dla mnie taką produkcją jest "W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju". Z rozrzewnieniem i nostalgią powracam do niego każdego roku i poza fantastycznym humorem ukazanym w przepięknej świątecznej aurze, zawsze działa na mnie także refleksyjnie i niebywale wzruszająco. Czekam na ten film podobnie jak na Święta Bożego Narodzenia przez cały rok, by w dzień Wigilii móc rozkoszować się jego urokiem, przypominać magiczne przeżycia z dzieciństwa, odpoczywać przy błogiej muzyce przewodniej, także sentymentalnie uświadamiać sobie jak ważne są te przeżycia w życiu moim i moich bliskich.

ocenił(a) film na 10
Magiczne_Swieta

Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres kalendarzowego roku. Produkcje takie jak ta potrafią znakomicie budować świąteczną atmosferę i tworzyć przepiękny radosny nastrój, pobudzają uczucie nostalgii i sentymentu do lat dzieciństwa, a nade wszystko przypominają o tym jak wspaniałym przeżyciem są dla każdego z nas Święta i oczekiwanie na ich przyjście, o tym jak bardzo tęskni się za nimi przez cały rok.

ocenił(a) film na 9
Magiczne_Swieta

Co prawda to prawda, ten film jest magiczny i jedyny w swoim rodzaju. Dzisiaj obejrzałem ale w Wigilie chyba powtórze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones