PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11500}
7,3 57 925
ocen
7,3 10 1 57925
6,7 10
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

do bani

ocenił(a) film na 7

myślałem że to będzie komedia a to jest zwykły film obyczajowy z humorem na miare 5-latka, rzeczywiście to tylko klasyka.

ocenił(a) film na 7
adamwis25

Możliwe, że tak to oceniłem ponieważ nigdy w święta tego nie oglądałem, więc niech nikt nie czuje się urażony moim komentarzem.
PS:A film obejrzałem bo myślałem, że humor będzie tak dobry jak w "W krzywym zwierciadle-strzelając śmiechem"(miejscami głupkowaty ale to najlepsza komedia w swoim rodzaju(bodajże parodia)).

adamwis25

jesli ktos jest fanem filmow typu "superhero" to wszystko wyjasnia, jesli humor w tych filmach jest dla ciebie glupkowaty to nie wiem jak mam okreslic humor w filmach takich jak np. "straszny film"??

użytkownik usunięty
adamwis25

Może dla Ciebie po prostu oglądanie filmów nakręconych przed 2000 rokiem to obciach?

ocenił(a) film na 9
adamwis25

jest to jedna z lepszych komediii, do ktorej nie mozna sie przyczepic ;) tyle

ocenił(a) film na 9
Kubamen333

Dokładnie tak, genialny film klasyka 9/10 ;)

adamwis25

Ja akurat oglądałem ten film w święta i podzielam Twoje zdanie. Po około 15 minutach musiałem przełączyć, bo całą rodzinę zaczął denerwować poziom humoru.

ocenił(a) film na 7
Alathorn

U mnie to samo, tylko ze ja niestety obejrzałem do końca żeby nie było, że nie widziałem całego i oceniam.

ocenił(a) film na 7
adamwis25

Ja też obejrzałem do końca i muszę przyznać, że film znacznie poniżej
oczekiwań. Komedie z Chasem to nie dla mnie.

ocenił(a) film na 9
Alathorn

No cóż, powiedzmy że ocenianie tego typu filmów nie oglądając do końca może przejść. W końcu trudno spodziewać się zaskakującego, podnoszącego poziom filmu zakończenia. Jednakże ocenianie filmów po15 minutach jest z leksza przesadą...

PS: Moja ulubiona komedia z dzieciństwa i wciąż ją uwielbiam ;)

Gojira

To nie jest film że są "sceny gdzie śmiejesz się rozrzucając popkorn i oblewasz koszule napojem z plastikowego kubka budząc śmiechem sąsiada". Jest tu peło śmiesznych scen ale trzeba umieć je dostrzec. Nie bez znaczenia jest też znajomość angielskiego gdyż niektórych żartów nie da się poprawnie przetłumaczyć.

użytkownik usunięty
Alathorn

Rozumiem, że Tobie potrzeba humoru toaletowego w stylu "Scary movie". Jak ktoś na kogoś nie na...a to będzie nudny. Jeśli się mylę to napisz mi JAKIE filmy Cię śmieszyły.

Zawsze podobało mi się w tych filmach że taka pierdoła z niego.Ze do czego się nie dotknął to zaczęło się pierdolić.Te filmy z lar 80 o Griswoldach mają taki fajny klimacik.Większość komedii teraz to takie żenady romantyczne.

użytkownik usunięty
jezi86

Albo jw wspomniałem humor toaletowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones