PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219905}

W niewoli miłości

Prisoner of Love
3,7 51
ocen
3,7 10 1 51

W niewoli miłości
powrót do forum filmu W niewoli miłości

Jaka ocena?

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czemu, ale ktoś widocznie nie oglądnął tego filmu i zagłosował niefrasobliwie bo uważam że film jest świetny. Zauważalne są nieodzowne błędy reżyserskie ale ogólnie fabuła jest naprawdę wciągająca a piękna i zmysłowa Naomi Campbell odegrała naprawdę rewelacyjną rolę.

c7oj4ak

Wiesz sa gusta i gusciki mi np ten film wogole nie przypadl do gustu i dalam mu ocene na jaka wg mnie zasługiwal.

ocenił(a) film na 5
c7oj4ak

Rzeczywiście film nie za ciekawy z licznymi błędami, marną grą aktorską pierwszoplanowych postaci, do tego aż za bardzo przewidywalny. Zero napięcia mimo starań reżysera. Film ratowały postacie drugo i trzecioplanowe no i trochę akcji. Miałem dać mu ocenę 4, ale stwierdziłem, że skoro mnie nie usypiał to dostanie to 5, choć wolałbym 4,5 :)
Średnią ocenę 3,4 uważam mimo wszystko za krzywdzącą, nadaną chyba z nienawiści do bohaterki. Jest wiele gniotów wyżej ocenianych od tego filmu i jeszcze więcej, które rzeczywiście zasługują na 3,4.

ocenił(a) film na 2
Blastboy

Przyznaję się bez bicia, że ja dałam 2/10 i to bynajmniej nie z żadnej nienawiści do bohaterki, do której nic nie mam (a nawet jestem do niej nastawiona raczej pozytywnie), tylko po prostu uważam, że film ma bardzo kiepską i przewidywalną fabułę - tak jak napisał Blastboy - w ogóle nie trzymał mnie w napięciu, a do tego był kiepsko nakręcony (nie było np. jakichś dobrych zdjęć, które podnosiłyby wartość filmu - bo czasami zdarza się, że film z kiepską fabułą ma przynajmniej bardzo dobre zdjęcia i jest świetnie nakręcony). Nie było nic, co by ten film ratowało... Może nie nazwę tego beznadzieją, bo widziałam gorsze filmy, tym niemniej dla mnie zdecydowanie jest to dzieło z dolnej półki.

ocenił(a) film na 7
c7oj4ak

Moim zdaniem ten film zasługuje na taką dobrą piąteczkę, bo oglądało się dosyć przyjemnie - fakt faktem żę był cholernie przewidywalny ale ocena 3,5 to wg stanowczo za mało- na 7 którą dałem nie zasługuje tym bardziej ale przynajmniej mam czyste sumienie, że nie przyłożyłem się do dołowania tego filmu w końcówce rankingu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones