PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9789}

W nocnej ciszy

Still of the Night
5,9 1 274
oceny
5,9 10 1 1274
4,8 4
oceny krytyków
W nocnej ciszy
powrót do forum filmu W nocnej ciszy

Amerykański film psychologiczny. Psychiatra Sam Rice (grany przez Roya Scheidera) zakochuje się w Brooke Reynoldsa (Meryl Streep), kobiecie, która miała romans z jednym z jego pacjentów Georgem Bynum (Josef Sommer). Bynum zostaje zamordowany, a Brook prosi jego psychiatrę, aby informację o ich romansie zachował dla siebie i zwrócił uwagę policji na żonę zamordowanego.

ocenił(a) film na 6
lilak

Film nie powala, ale warto go obejrzeć choćby tylko dla jednej, końcowej sceny monologu Meryl. Mnie wcisnęło w fotel.

ocenił(a) film na 10
aklekot

Mnie również wcisnęło w fotel;) Warto było obejrzeć ten film właśnie dla tej sceny;D Często ją sobie odtwarzam, nie mogę wyjść z podziwu:) Zachęcam wszystkich do obejrzenia, bo warto!:)

kamanata22

Bardzo lubię ten film, jego muzykę, ale okazuje się, że nie mam go w chwili obecnej. Pewnie miałam na kasetach, które oddałam różnym osobom. A teraz jest niedostępny i nie mogę go obejrzeć. Może ktoś mi coś doradzi w tej sprawie. Może być wersja angielska.

ocenił(a) film na 10
bdomzal

Hej:) Na chomiczku jest ten film:) Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce tytuł filmu, a przy tytule dodasz "ch****uj" - celowo tak napisałam;) i możesz pobierać;) Pozdrawiam:)

kamanata22

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
bdomzal

Proszę;)

ocenił(a) film na 7
kamanata22

Całkiem niezły film, klimatyczny bardzo dobrze zagray. Ta scena o której piszecie rzeczywiście świetna poruszająca.Polecam

bdomzal

Mam ten film, jeśli go jeszcze szukasz. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
bdomzal

tu masz za free całkowicie
http://catshare.net/x0jWcyNrcEPaSM2W/W_nocnej_ciszy_-_Still_of_the_Night_%5B1982 %5D_AC3.HDTV.XviD._LEKTOR_PL.avi

oj sorrki nie spojrzałem na datę Twojego postu. Pewnie już nieaktualne.

kamanata22

Zgadzam się - ta scena jest BARDZO dobra. Mnie w fotel jednak wbił image Meryl - wyglądała nieziemsko w tej fryzurze, a jej bohaterka nosiła piękne stroje jak ze starego Hollywood.
Film mimo dobrego aktorstwa wg mnie nie przetrwał próby czasu, ma lekko kiczowaty styl.

ocenił(a) film na 10
madz20

Co do filmu masz rację, jest kiczowaty i nie za bardzo mi się podobał, ale sama Meryl była tutaj taka piękna. Tak, jak piszesz ta fryzura i te stroje coś wspaniałego:) Pozdrawiam

kamanata22

Ten film powinni obejrzeć wszyscy, którzy twierdzą, że Meryl Streep jest brzydka - zmieniliby zdanie.
Również pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 10
madz20

a z Tobą się zgodzę - nie dość, że młodziutka to piękna :)

ocenił(a) film na 10
lilak

film zajebisty :)

lilak

Wczoraj udało mi się go zobaczyć i jestem pod wrażeniem.
Nie często sięgam po ten gatunek więc były momenty, że byłam naprawdę przerażona lol2
Jak już wspominaliście młodziutka Meryl mnie tutaj po raz kolejny oczarowała. Uwielbiam to, że w tym filmie jest taka delikatna, a w tej granatowej sukni wygląda po prostu bajecznie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones