PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 398
ocen
6,9 10 1 51398
5,7 6
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Nie wiem czy nie lepiej by było gdyby ten film był typowym kinem akcji .I tak jest solidna dawka akcji sceny karaty widowiskowe walki wręcz po tym aktorze możemy to dostać . I trzeba zaznaczyć że rola tego aktora nie jest dla mnie jakaś drewniana .Po prostu gościa lubię . Jednak dla mnie potem zaczynało kombinowanie jakby coś nawalone było jakby coś nie potrzebne .Wszystko zaczyna się od kłótni dzieci udział w kłótni bierze córka wyszkolona przez tatusia ,daję łomot chłopakowi co nie podoba mamusi a że mamusia lubi sobie przy jarać i nie ma zbyt grzecznej rodzinny chce zemsty .Wiec prosi brata o pomoc chyba dilera .Jednak jakoś potem dochodzą do porozumienia .,ale brat przy okazji odkrywa że nasz bohater to na emeryturze dawny jest agentem do wydziału narkotykowego wiec jest zagrożeniem jeszcze potem się okazuje że jest wiezieniu człowiek który chce zemsty po ten podobno zabił mu syna .Wszystko to może i ma sens ale wykonanie jakoś nie wyszło jak dla mnie z kina akcji próbowano zrobić kino bardziej ambitne i to trzeba chwalić ale tu jakoś to po mojemu do końca nie wyszło .6/10

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

SENS? :D Choćby każdy tajniak trzymał w piwnicy swoje akta :D Ludzie nasłani na bohatera, dopadają go na stacji i oczywiście open fight, przy świadkach :D Come on, mamy rok 2018 kiedyś w kinach leciały gigantyczne mrówki i ludzie w to wierzyli teraz w erze internetu przekonać 7 letnie dziecko że mikołaj istnieje graniczy z cudem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones