PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 398
ocen
6,9 10 1 51398
5,7 6
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Film klasy B - 1/10

ocenił(a) film na 1

Lubię tego aktora, ale nawet za niego nie dam więcej. Ja go nie rozumiem, kasy mu brakuje czy
coś, gra w 5 super filmach pod rząd i potem raz na jakiś czas taki gniot. Brrr.

ocenił(a) film na 5
iTomek

Daleko mu do Transportera ale z tą jedynką to przesadziłeś...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
leondubois

Wszystkie filmy z Jasonem poniżej 5 gwiazdek jakie bym dał dla innych, mają u mnie 1 gwiazdkę, za karę. ;)

ocenił(a) film na 4
iTomek

moze byc kara ale ze go lubisz daj z 2 :)

ocenił(a) film na 1
HV71

Za te zmarnowane chipsy przygotowane na jak się wydawało super seans? Never :D

ocenił(a) film na 3
leondubois

Bardzo lubię tego aktora, też jestem zły bo liczyłem na Transportera minimum. Straszna sztampa, przewidywalny aż do bólu.

iTomek

gniot raz na jakis czas-no nie,a PARKER to slabe bylo,troche lepiej w KOLIBER,ale dobry film z nim ostatni to MECHANIK-nielicze NIEZNISZCZALNYCH

ocenił(a) film na 5
iTomek

Pytasz czy kasy mu brakuje?
A czy wszystkim biznesmenom kasy brakuje, że tak ciągle przekręty walą?
Facet zabezpiecza swoją przyszłość, i bierze co swoje bo jest teraz na topie, więc i gaża większa.
Każda gwiazda ma swój czas, i jeżeli go wykorzysta właściwie nazbiera na sędziwą starość.
A ta jedynka tylko świadczy o twojej głupocie, 1 daje się filmom kręconym w stodole, ale pewnie ty lepsze kręcisz :D
Burak!

ocenił(a) film na 9
baraqs

Podoba mi się wypowiedź baraqs :D dosadnie podsumowałeś głównego komentującego, myślę, że burak to ani za mocno powiedziane, ani za słabo, lepiej bym nie wymyślił :D co do filmu, znowu niektórym chodzi o fabułę, która jest dość dobra (nieprzesadzając), czego brakowało temu filmowi?PARKER owszem podobny, KOLIBER trochę lepiej?noo nie wiem, może dlatego, że zawarty jest w nim motyw psychologiczny i to nie jeden, MECHANIK?podobny do HOMEFRONT :D NIEZNISZCZALNI?widziałem pierwszą część i w gatunku powinno być PARODIA albo raczej PARANOJA , ale ze wzglęu na Stathama kiedyś może się skuszę na 2 jeśli będę chciał się pośmiać:) tyle z mojej strony

ocenił(a) film na 10
1c15mieszczan

Wszyscy ten Koliber a przecież to totalna nuda on tam łazi gada cuda . Homefront to mistrzostwo typowe lata 80 mega wyszło

ocenił(a) film na 6
baraqs

Nie ma co roztrząsać kolega (jak myślę) baraqs ma 100 % rację , miłego
...:))

iTomek

A mi się podobał. Oczywiście wszystko to już było, ale coś mnie wciągnęło w ten film. Może fajnie dobrana muzyka, może postać Gatora. Tak czy siak oglądało się przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones