PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 518
ocen
6,9 10 1 51518
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Spoko

ocenił(a) film na 6

Kolejny film ze Stathamem z serii "obejrzyj raz i zapomnij". Oklepana fabuła, Jason znowu bije wszystkich w ten sam sposób, kończy się jak zwykle, totalną rozpierduchą i zabiciem lub zaaresztowaniem badass'a. Taki typowy rzemieślniczy film, bez fajerwerków, ale i bez wtopy.

ocenił(a) film na 7
manfredos

takie sa filmy akcji, typowe. a jakie sa filmy akcji typu NIE "obejrzyj raz i zapomnij"

ocenił(a) film na 3
Blade01

np. 8mm z Cage, Seven, brudny harry, Życzenie śmierci

filozof71

Co ty człowieku bredzisz, przecież 8mm i siedem to kryminały, thrillery, a nie filmy akcji.

ocenił(a) film na 8
Blade01

Raid Redemption widziałeś? Myślę, że podchodzi pod kategorię filmu akcji oraz, że jest nie do zapomnienia. Dziękuję.

ocenił(a) film na 7
manfredos

I o to właśnie chodzi - piwo, chipsy i Jason S.:D. Kino akcji zazwyczaj jest mało ambitne, zazwyczaj kieruje się pewnym schematem. Kluczowe natomiast jest to, czy film jest w miarę rzeczywisty czy mocno naciągany. Nie wymagajmy zbyt wiele od filmów akcji, oprócz tego, że mają nas zabawić;)

manfredos

I niestety Statham się już mocno postarzał na twarzy

ocenił(a) film na 8
nicca23

Za to obija mordy jak młodziak. Mi się bardzo fajnie oglądało, jak każdy film ze Stathamem. Może i oklepany, ale bawiłem się przednio i o to chodzi :)

ocenił(a) film na 7
manfredos

I znów nieszczęsnemu Franco mordę obili, a taki dobry z niego aktor ;).

szkockakrata

czy taki dobry nie wiem , ale seksowny napewno

ocenił(a) film na 6
manfredos

Też go oceniam jako niezły czyli 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones