PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195}

W pogoni za Amy

Chasing Amy
7,0 20 434
oceny
7,0 10 1 20434
7,4 12
ocen krytyków
W pogoni za Amy
powrót do forum filmu W pogoni za Amy

zaraz po obejrzeniu film nie porwał mnie. czegoś mi w nim brakowało. bardzo mi się podobała gra aktorów, akcja, wszystko było takie naturalne, a nie wyreżyserowane do najmniejszej zmarszczki na czole. z drugiej strony miałem wątpliwości co do fabuły, rzeczywiście dość poważny problem potraktowany został półżartem półserio, tak nieżyciowo właśnie. przez ten dysonans film w moich oczach stracił. dostał 5.

myślałem, że to koniec mojej przygody z tym filmem ale po kilku dniach mnie olśniło! przecież normalne życie młodzieży jest właśnie takie półżartem półserio. kiedy to zrozumiałem ten dysonans znikł a film oceniam teraz jako dobry.

naprawdę duże oklaski należą się wydawcy za polskie tłumaczenie, w końcu "poczułem" dialogi :P

ocenił(a) film na 9
pyrek3

no to mógł byś dac cos wiecej! 7 dla takiego filmu to troszke mało bo film jest naprawde świetny

madman_6

dla mnie film jest dobry ale nie znów rewelacyjny, widziałem masę dużo lepszych filmów i wyższe oceny rezerwuję właśnie dla nich. chociaż po tym jak minęło trochę czasu i znów go trochę przetrawiłem to może oceniłbym go nawet na 8... chyba tak zrobię, a co mi tam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones