PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 499
ocen
8,1 10 1 270499
6,8 22
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem
użytkownik usunięty
LeoMessi86

Bo Twoich komentarzach pod tym filmem wydaje mi się, że masz jakiś poważny problem z kobietami. Prawda jest taka, że w podobny sposób w podobnych sytuacjach zachowują się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mało to facetów zostawia swoje kobiety bez niczego? Taka generalizacja jest nie dość, że idiotyczna to zwyczajnie szkodliwa.

cos bredzisz nie an temat! a ilu to facetow zostawia laski ktore nie maja kasy badz przestaja ja miec? lol

ocenił(a) film na 9
Syrinx

A ilu zostawia je bo się nimi znudziło albo się zestarzały? Prawda jest taka że obie płcie sporo mają "za uszami" więc nie ma co dywagować i wrzucać ludzi do jednego worka.

doman18

nie na temat!

ocenił(a) film na 9
Syrinx

Dużo facetów jest ze starszymi od siebie, bogatymi kobitami.
A żona Chrisa zostawiła go nie z powodu utraty majątku, a powodu problemów finansowych. Faceci też zostawiają partnerki, bo np. zaszły w ciążę..

sthrashne

1. co za bzdury ! 2. a no tak bo to wielka roznica bauahhaha 3. co ma ciaza i zostawienie do sytuacji materialnej! lol smuty prawisz

ocenił(a) film na 9
Syrinx

Żadne bzdury. Zobacz sobie chociażby taką Madonnę i jej Jezusa czy jak mu tam. W swoim środowisku pewnie nie znajdziesz takich osób, ale troszkę bogatszym już tak.
To jest różnica. Nie była łasa na wielką kasę tylko nie wytrzymała presji walczenia o dogodne życie. Różnica wielka.
A co ma ciąża do sytuacji materialnej? Hm.. Dzieci widać nie masz, bo ma ogromnie dużo. Dzieciak to mały pożeracz kasy.

sthrashne

podajesz nieistotnie statystycznie zdarzenia jak cos na dowod ! nie ma dyskusji z tkaimi lamerami! 2 byla scierka i tyle! 3 a co ma to ze koels zostawia laske z powodu wpadki np a z tym ze laska nie ma kasy! ogarnij sie i koneic z kims tak ciezkim rozmowy!! juz rpzestalas byc smieszna!

ocenił(a) film na 8
Syrinx

Ty natomiast cały czas jesteś. :)

Monaco_filmweb

przydupasek sie odezwal ahah facepalm pipeczko:P

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

A ja się akurat z Tobą poniekąd zgadzam, większosc kobiet szuka faceta z grubym portfelem i nie oszukujmy sie, ale taka jest prawda! Na szczęście są wyjątki.

ocenił(a) film na 9
ewawilk

"Na szczęście?" O kiedy to kasa jest czymś złym? Tu nawet nie chodzi o samą kasę. Gdy facet ma gruby portfel to można po nim oczekiwać że jest pracowity, odpowiedzialny i zaradny w życiu. Kobiety szukają stabilizacji więc nawet jeżeli znajdą tego cudownego nieśmiałego romantyka obdarzającego je wielkim uczuciem, nic im po nim jeżeli to one będą musiały dźwigać na barkach wszystkie sprawy finansowe i organizacyjne.

I żeby nie było, sam jestem na razie bezrobotny ale ponieważ mam żonę jestem w stanie zrozumieć postępowanie kobiet.

Natomiast faceci to świnie patrzący głównie na wygląd kobiety też nie bez powodu. Ładna twarz, kształtne piersi, zgrabna sylwetka i niezła pupa to przede wszystkim zakodowana w podświadomości od czasów pierwotnych oznaka zdrowia. Tak samo jest w świecie zwierząt, że np. wśród pawi wybierane są osobniki z największymi pióropuszami, tyle że płeć jest odwrotna. I dlatego też kobiety się malują a faceci nie.

To wszystko po prostu leży w naszej naturze i próżno z tym walczyć. Oczywiście oprócz instyktów mamy rozum i uczucia, dlatego też faceci pobierają się często brzydszymi kobietami, a kobiety wybierają nie koniecznie bogatych mężczyzn. Ale ogólna tendencja jest jaka jest.

ocenił(a) film na 10
doman18

Czy ja napisalam, ze to cos zlego? Nie znam nikogo, kto by nie lubił kasy.Uwazam, ze facet powinien umiec utrzymac rodzine. Mloscia rodziny nie wykarmisz.

Chodzi mi o to, że gdy dwoje ludzi sie zakochuje, to jaka normalna dziewczyna mysli wtedy o portfelu faceta? Na samym pczątku? Nie wmawiaj mi, ze ona juz wtedy mysli za co dzieci wykarmi;) Na tym etapie mysla jedynie o drogich prezentach. Facet musi zdobyc ciekawa osobowoscią, szacunkiem do kobiet- duzo by wymieniac. Nawet, jezeli mało zarabia, z czasem może przecież znalezc lepiej platna prace.

Jeżeli mój obecny facet przestanie dobrze zarabiać, bo przykladowo zostanie kaleka i będzie musial rzucic te robote,to nie odejdę. Oprocz kasy istnieje jeszcze na swiecie cos takiego jak milosc. Prawdziwa, taka na dobre i złe- chyba własnie mniej więcej o to chodzilo założycielowii tematu.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu pracy.

ocenił(a) film na 9
ewawilk

Aha, no to w sumie teraz konkretnie zrozumiałem że ci chodzi o zakochanie a nie o związki typu biznesmen po 50 i pompowana lala 20 lat, które, co zaskakujące, mogą przetrwać naprawdę długo.

doman18

smieszne to jak baby oczekuja od faceta utrzymywania rodziny to niech same to robia one maja parcie na rodzine / na rownouprawnienie smieszy mnie u kobitek ta 2jłomnośc myslenia ... same stawiaja sie w sytuacji beneficjentek prostytucji ! :D problem jest taki ze ogromna czesc facetow to zwykli frajerzy ktorzy albo nie sa swiadomi ze laksa jest z nimi bo maja kase itp albo wiedza ze nie popisujac sie portfelem nie maja szans na kobitke wiec sie na to godza ...sam nie wiem ktory rodzaj frajerstwa jest gorszy:P mądry facet od razu przefiltruje tego typu laski ktore maja skaner na cash w oczach itp nie wazne czy potrwa to miesiac 2 czy 2 lata:) niektore to sie dobrze ukrywaja;P kobieta ktora oczekuje w współczensym swiecie ze facet bedzie utrzymywal rodzine w jej temrinie "jej rodzine" jest niegodna szacunku! jak i frajerzy ktorzy maja dziewczyny,narzeczone, żony ktore mowia czy ,mysla"moja kasa to moja kasa" "twoja(faceta) kasa to nasza kasa" co do tego ze facet patrz na wyglad to bzdura oczywiscie na poczatku tak i tak samo jak dziewczyny...wiec to tak nalezy rpzyrównywać a nie ze skoro facet patrzy na wyglad to baba na kase ..to idiotyczne porownanie cos jak piersi do penisa;P roznica jest taka ze facet widzi ocenia i sprawdza charakter i tyle! kobieta robi tak widzi ocenia sprawdza kase i charakter zazwyczaj na kasie poprzestaje od poczatku do konca;P nei znam ani jednego faceta ktory bylby z laska badz z nia nie byl z powodów jej finansow badz ich braku za to wiekszosc kobiet jest ze swoimi bo zapewniaja im jakis tam wklad finansowy mimo ze czesto ogladaja sie za innymi albo wzdychaja do swoich "prawdziwych milsci" zalosne :P lol

ocenił(a) film na 9
Syrinx

Syrinx zakładam że nie masz żadnej dziewczyny...

Już tłumaczyłem na samym początku że nie chodzi o grubość portfela w sensie stricte. Chodzi o zaradność faceta w życiu, jego obrotność która świadczy o sile charakteru. Nie tylko jakieś lale czy słabeuszki lgną do takich facetów ale silne bizneswoman które wcale nie liczą na to że ten facet będzie żywicielem rodziny. Bo nie o utrzymywanie rodziny tutaj chodzi.

A nawet te które naprawdę liczą na utrzymywanie rodziny nie są bynajmniej godne pogardy. Bo są faceci którzy po prostu nie chcą żeby baba zarabiała. Sam mam takich znajomych i jeżeli moja nie znajdzie pracy a ja będę ją miał to też będzie podobna sytuacja. I jak najbardziej będę odpalał jej dolę jak normalnej pracownicy utrzymującej dom, gotującej, piorącej i może w przyszłości zajmującej się dziećmi. I nie widzę w tym nic złego jeżeli ona też się zgodzi z takim układem.

"za to wiekszosc kobiet jest ze swoimi bo zapewniaja im jakis tam wklad finansowy mimo ze czesto ogladaja sie za innymi albo wzdychaja do swoich "prawdziwych milsci" zalosne :P lol"
Albo naoglądałeś się amerykańskich filmów, naczytałeś bzdur w prasie albo sam doświadczyłeś tego na sobie albo otaczasz się po prostu ludźmi takiego pokroju. Ogólnie rzecz biorąc wrzucasz ludzi do jednego worka. Jest cała masa kobiet które chcą być niezależne i są na tyle silne psychicznie, asertywne i zaradne że potrafią sobie poradzić w życiu i spełniać się zawodowo bez pomocy faceta. Ile jest kasjerów a ile kasjerek w hipermarketach? Ile jest sekretarzy a ile sekretarek w instytucjach które odwiedzasz? W bankach, na poczcie w salonach urody, w sklepach z odzieżą kogo najczęściej spotykasz - faceta czy kobietę? I myślisz że one wszystkie liczą na to że facet je wykarmi skoro pracują w tych zawodach? Więc na jakiej podstawie określasz ilość kobiet które są z facetem tylko dla kasy na "większość?

doman18

"Albo naoglądałeś się amerykańskich filmów, naczytałeś bzdur w prasie albo sam doświadczyłeś tego na sobie albo otaczasz się po prostu ludźmi takiego pokroju." ahha rozbawiles mnie tym i juz pokazales ze zyjesz w matriksie ;P eheh a reszta to jakas feministyczna brednia co opisales! ps tak tak wiekszosc kobiet nie jest z facetami "bo kasa" ale naiwniak ...:P co do tych niezaleznych to one jeszcze bardziej oczekuja kasy u kolesia wiec znowu nie trafiles ! sadze ze masz marna wiedze na temat kobiet i malo miales z nimi kontaktu a jak juz to na jakichs teatralnych zasadach ... obracam sie wsrod kobiee od małego zawsze mialem wiecej kolezanek przyjaciółek niz kolegow (akurat tak sie złożyło np wiecej dziewczynw klasie itp)i dzieki temu mam lepsze spojrzenie niz ponad 90% facetow! Laski mowily przy mnie i do mnie takei rzeczy ktore mialyby tylko do powiedzenia najlepszej rpzyjaciółce i wiem jak one widza te relacje d-m zazwyczaj nie zdradzam sie co o tym naprawde sadze dizkei temu zawsze mam ciekawe info na ich temat jak ich kolezanek przyjaciółek ktora przyprawia rogi swojemu facetowi ktora szuka wybitnie frajera na sponsoring a ktora frajera na dziecko i tzw rodzine! Laski za mna lataja ze czasem musze jzu blagac by mi daly spokój i dzieki temu mam dystans do sprawy i nie jestem naiwnym frajerem ktory nie wie ktora i w jakim stopniu leci na mnie a ktora bardziej na to co moge jej zaoferowac "materialnie" itp... ps te 2gie latwiej wykorzystac;) Ty jestes jakims przykladem ofiary pewnej mentalnosci "rycerza " a co do kobiet "księźniczki " ! syndrom ksieznickzi fundują głownie rodzicie zle wychowując mlode kobiety a w polsce faceci szczegolnei ci mniej rozgarnieci traktuja kobiety jak te wlasnie ksiezniczki /calowanie w rece /przepuszcanie w drzwiach itp i nie dociera do nich ze kobiety generlanie sa bardziej bezwgledne i wyrachowane w oszukiwaniu drugiej osoby niz faceci! bo tak w mediach sie utarlo ze facet to dran i swinia itp a kobieta to taka delikatna istotka itp ! TY dales sobie zrobic pranie mózgu w dodatku uważasz ze ich ocena faceta jako tzw zaradnego nie ma nic wspolnego z leceniem na kase buahahha ahaha ale nawniak! Zauważyłem tez ze lepiej oceniaja kobiety tzn zgodnie z prawda ci faceci jak np JA co mieli od zawsze dobry z nimi kontakt i mieli powodenie wśród lasek i bez żadnego wysiłku przebierali w nich dzieki temu lepiej oceniaja na ile "ta niewinna grzeczna dziewczyna o anielskiej urodzie i milym charakterze " jest nia w rzeczywistosci czy to tylko podpucha ! Mieli okazje widziec jak leca na nich laski ktore jeszcze rpzed chwila calowaly sie i zapewnialy o milosci swoich chlopakow a za 15min jzu cisna temat z nowym "wybrankiem" gdy jej luby nie patrzy albo spi itp. roznica jest taka ze ty zyjesz wasnie w matriksie i micie kobiety jako delikatnej niewinnej istoty a trj wyzwolonej jako samostanowiacej zaradnej z kasa co jak ma kase to juz nie liczy na kase faceta! Ja oceniam to tak jak jest ! I nei wrzucal wszystkich do jednego worka bo nie mowie ze wszystkie tylko mowie co jest wiekszoscia BA smiem twierdzic ze takie zachownaia u kobiet to NORMA (szczegolnie w dzisiejszych czasach)! polecam !sprawdzic co to znaczy! By nie bylo ze tylko ja tak uwazam to praktycznie wszyscy znajomi i znajomi znajomych uwazaja tak samo badz podobnie ! Na szczescie mniejszosc z nich to frajerzy a reszta umie to wykorzystac do swoich celow :P wiadomo jakich :P NIe ma szacunku dla takich kobiet;P Znam tez osobicie kobiety ktore sa godne podziwu tzn dla mnei to co one soba prezentuja to jest wlasnie taka ludzka normlansoc ale w kontekscie innych kobiet zasluguja na pelnie podziwu !!! :D

ocenił(a) film na 10
doman18

Jezeli chodzi o utrzymanie rodziny, to sie zgadzam. Fajnie, ze sa jeszcze faceci, ktorzy ida na to, zeby kobieta dbala o dom, a on o finanse. Ja akurat nic zlego w tym nie widze, ale widze za to, ze dzis juz spoleczenstwo odrzuca taki uklad. Kobieta niepracująca jest nikim w spoleczenstwie.
Znam tez malzenstwo, gdzie to kobieta zarabia,a facet zajmuje sie domem i zadne z nich nie jest pokrzywdzone. Rozni sa ludzie i rozne potrzeby.
Ta rozmowa byla nawiązaniem do filmu, wiec wroce na chwile. Kobieta z filmu (dosc dawno ogladalam,wiec moge cos pomieszac), zostawila go, bo nie mial pracy, ale jej szukal.Ona nie wytrzymala, to jeszcze moze bym zrozumiala, choc ja pewnie dałabym czas.. Jednak nie rozumiem,ze takiemu "nieudacznikowi","nierobowi" zostawila dziecko? To na nie była feir w tym przypadku, tak nie postępują dobre matki. Miala pretensje ze nie umie utrzymac rodziny, a zostawila mu dziecko?. Pewnie pamietamy wszyscy jaki to dziecko potem miało los przez długi czas. Wiec chodzilo jej o dziecko czy o wlasny tyłek?

P.S. Faceci zarabiajacy malo, tez zasluguja na milosc. Smieciarze itp. tez musza pracowac, przeciez ktos musi to robić. Nie moga istniec sami biznesmeni na tym swiecie.

ocenił(a) film na 7
ewawilk

Wiesz ile śmieciarze zarabiają?Może nie ci pracownicy,ale kiedy ktoś ma własną działalność wywożącą śmieci( choćby jednoosobową) to:
-Pobiera opłaty, od mieszkańców za wywóz śmieci
-Zarabia krocie, na sprzedawaniu całego materiału powtarzalnego(takiego jak puszki,po piwie)
-Może też sprzedawać działające sprzęty elektroniczne, czy przedmioty, w dobrym stanie,które inni wyrzucili.
Kiedyś, na moim osiedlu i osiedlach wokół zbierał puszki pewien człowiek, kilka godzin dziennie-był w stanie utrzymać, z tego mieszkanie-podobno lepiej zarabiał, niż w biurze.Zbierał puszki i sprzęty, przedmioty, w dobrym stanie.

ocenił(a) film na 7
920

Gdybyś codziennie zbierał złom i tym podobne rzeczy, z kilkunastu osiedli i sprzedawał,to na miesiąc wyciągnął byś,z tego kilka tysięcy.

ocenił(a) film na 7
920

Można znalezc ciekawe rzeczy-kupić najtańszy wykrywacz metalu i chodzić, po plażach.Stare przedmioty, w lasach, na plażach, czy nawet, wśród osiedli.

LeoMessi86

Ameryke odkryłeś ? Czy już Marsa :P dlatego zawsze robio sie komplet testów takiej panience i nie sluchac slów a patrzec na czyny i nie liczyc na to ze moze jest lepiej niz wygląda!!! zazwyczaj sa jeszcze wiekszymi sepami :))

ocenił(a) film na 9
Syrinx

po Twoich komentarzach widzę, żę masz poważny problem. zalatuje seksizmem

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

to że żona porażka to po części się zgadzam. co do kobiet, to nie, bo to zależy od człowieka, tylko i wyłącznie od człowieka a nie od płci.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

No to pojechałeś równo po bandzie.

żona - nie wytrzymała presji, a była duża - praca na dwie zmiany jako pielęgniarka - ktoś tego próbował?

Kobiety? - kochamy je :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones