PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 147
ocen
8,1 10 1 270147
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Co z tą matką?

ocenił(a) film na 8

Może czegoś nie do końca zrozumiałam, ale co za matka zostawia dzieciaka pod opieką ojca i nie pokazuje się już nigdy więcej? Tym bardziej, że facet ledwo wiązał koniec z końcem? Owacje na stojąco oraz order najlepsza mama dekady <3

ocenił(a) film na 7
Misushi

Bardzo ciekawe co było z nią dalej... Czy jak mąż zaczął odnosić pierwsze sukcesy to sobie przypomniała o tym, że kocha jego i dziecko czy dalej wszystko było "whatever"... Stawiam, że jednak to pierwsze...

ocenił(a) film na 7
Pepsaj

Też się nad tym zastanawiałam i miałam nadzieję, że może dodadzą tę informację.

Misushi

"ale co za matka zostawia dzieciaka pod opieką ojca i nie pokazuje się już nigdy więcej?"

To się zdarza. Znam taki przypadek z mojego bliskiego otoczenia.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Misushi

No tak, bo przecież tylko ojcowie zostawiają dzieci...

ocenił(a) film na 8
Misushi

Hm.. wiemy, że film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, mimo tego na początku padają słowa o poznaniu ojca przez Chrisa w wieku 28 lat. W biografii rzeczywistej ojciec katował rodzinę fizycznie i mentalnie, matka próbowała go zabić... Sądzę, że ten wątek był zbyt skomplikowany do przekazania filmowego, bądź tak trudny i wstrząsający dla Chrisa, że obraz matki po prostu w pewnym momencie zostaje ucięty. A może i na potrzebę ekranizacji postać jej została całkowicie zmyślona... Wiele hipotez..

bemycat

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach...
Śmieszny zestaw , mający podnieść wartość filmu...
Prawdziwa historia + prawdziwa historia + prawdziwa historia = Hollywoodzka historia czyli "oparta na faktach" bzdura..

ocenił(a) film na 8
laguardia

ha ha ha, no coś w tym jest ;D

ocenił(a) film na 5
Misushi

A co ma być? Ja jedyne czemu się dziwię, to że nie walczyła bardziej o syna. Ale to że od niego odchodzi mnie wcale nie dziwi - ileż można wytrzymać z taką fajtłapą i egoistą? Ona zasuwała na dwóch etatach, a on zamiast wziąć się do pracy, to usiłował sprzedawać coś, czego prawie nikt nie chciał. Koleś był kompletnie nieodpowiedzialny i owszem, na początku wydawało się, że ona go wciąż negaci i dołuje, ale z każdą sceną dochodziłam do wniosku, że ten facet nie był wart wysiłków. Co z niego za ojciec, że doprowadza do tego, że jego własne dziecko musi spać w noclegowni, a nawet w toalecie. I to nie z przyczyn niezależnych, ale z własnej winy!

Misushi

w sumie zabrała syna a chris później go jej odebrał szarpiąc ją pod przedszkolem może się go bała w sumie powinien oddać dziecko pod jej opieke zamiast spać z nim w przytułku to nie była patologiczna matka

nicca23

chodzą słuchy że Thandie Newton do dzisiaj pracuje w pralni.

Misushi

może uciekła ze strachu przed odpowiedzialnością?:o

Misushi

Sądząc po tym, że łatwo dała się przekonać do pozostawienia dziecka, po usłyszeniu argumentu, że nie da rady go tak dobrze wychować, wydaje mi się, że w środku się z nim zgodziła. Spędzając tyle czasu w pracy miała z synem wyraźnie mniej kontaktu niż ojciec i mogła rzeczywiście zdawać sobie sprawę z tego, że woli zostać z ojcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones