PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 499
ocen
8,1 10 1 270499
6,8 22
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Czekamy! Czekamy!

ocenił(a) film na 7

Fresh Prince :P Wielki talent aktorski jak i muzyczny... Czekamy na kolejny mistrzowski film!

Pawel_eS

rzeczywiści wielki "talent" muzyczny..stuknij sie w ten blackwannabe łeb

ocenił(a) film na 7
dzudo_honor

Podważasz rapowy talent Will Smitha? W takim razie idź, połóż się i przemyśl swoje życie ;)

Pawel_eS

przepraszam za te glupie slowa - Will to wielki O.G. i kiedys NWA trzeslo przed nim d... ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
dj60

Haa, znawco. A nie słyszałeś o wspólnej trasie koncertowej N.W.A/D.J. Jazzy Jeff and the Fresh Prince? Zaskoczony?

Nie zamykaj się na jedną odmianę rapu, człowieku.

Pawel_eS

coz z tego ze byli na wspolnej trasie? nawet nie maja podjazdu do NWA a teraz jak widze Will'a to mi sie noz w kieszeni otwiera bo jeszcze za czasow jak tytulowal sie fresh'em to mozna bylo go sluchac..

ocenił(a) film na 7
dzudo_honor

Człowieku, tych rzeczy się nie porównuje. To inne odmiany rapu. Tak samo, jakbyś porównywał Wilka z Hemp Gru i Jędkera z WWO do chociażby Eldoki z Grammatika, czy Duże Pe z Ciszy&Spokoju. Przemyśl...

Hmm...Zwróć uwagę na flow, technike Will Smitha... Wielu "znamienitych" raperów mogłoby brać z niego przykład.

Pawel_eS

własnie mi nie podoba sie jego flow i moze bez sensu porownalem ale chodzi mi o jedno - Will Smith jest słaby..

ocenił(a) film na 7
dzudo_honor

To twoja opinia. Ja jaram się nim od dzieciństwa i wiecznie będę miał sentyment do tego gościa.

Pawel_eS

oczywiscie..wiesz ja na poczatku myslalem, ze mam do czynienia z gowniarzem
co nie ma pojecia o hh..widocznie pomylilem sie (+ za odwage do przyznania sie ze Will jest spoko).pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones