PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34128}
6,4 14 226
ocen
6,4 10 1 14226
W pustyni i w puszczy
powrót do forum filmu W pustyni i w puszczy

Paradoks

ocenił(a) film na 6

To co powinno być zaletą filmu jest jego największą wadą. Reżyserowi udało się oddać ogrom afryki:) i bezradność (w tym momencie brakuje mi lepszego słowa) dwójki dzieci zagubionych w tym bezkresie.

Afryka mimo że jest pięknym kontynentem w tym filmie pokazana jest w całej swojej surowości. Podstawowym problemem tego filmu jest to, że sposób pokazania sprawia, że większość młodzieży nie jest w stanie przebrnąć przez ten film, gdyż okropne dłużyzny skutecznie im to utrudniają. Pamiętam jak ja się męczyłem na tym filmie jak byłem młodszy i jak kończyłem go w kilku podejściach. Obecnie oglądam go już z trochę innej perspektywy ale nadal mam w pamięci traumatyczne przeżycia z młodości:)

bialy333

Oglądałem go jako 12 latek wcale mnie nie nudził,,, Teraz p o10 latach znowu, przez przypadek zacząłem go oglądać..

ocenił(a) film na 8
bialy333

Film jest troche starszy ode mnie, wiec ogladalam wielokrotnie od dziecka - i nigdy mi sie nie dluzyl. Za to ten Stas byl zdecydowanie bohaterem moich marzen jako malej dziewczynki :)

bialy333

Takie dluzyzny,przeciagniecia w filmie(z muzyka w tle)sa wlasnie zaleta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones