PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105939}

W rękach wroga

In Enemy Hands
6,1 1 434
oceny
6,1 10 1 1434
W rękach wroga
powrót do forum filmu W rękach wroga

Plagiat???

ocenił(a) film na 2

Ciekawa sprawa, bo większość scen przedstawiających okręt pod wodą pochądzą z filmu u-571!!! Zgrałem te scenki programem do rejestrowania filmu i porównałem. Są IDENTYKO!!! Powaga.

ocenił(a) film na 9
JaszczurXP

Słuchaj Ogląam właśnie ten film No ciekawa sprawa jak to zbadałeś i że te sceny są takie same w obu filmach. Może to nie akurat plagiat ale być może obie wytwórnie dogadały się co do kwestii zapożyczenia scen. No bo jeśli nie to faktycznie plagiat. &;)

JaszczurXP

To prawda dużo scen jest zapożyczonych z U-571 (między innymi wycuchający krążownik), zaobserwowałem również że kilka scen głownie ukazujących USS Swordfish jest wziętych z filmu Nagi peryskop, wydaje mi się że to wszystkie sceny pokazujące ten okręt z zewnątrz sa wziete z tego filmu choć jedna scena podczas ćwiczeń gdy okręt się zanuża nie widziałem w Nagim Peryskopie choć może nagrali to na potrzeby tego filmu lecz nie wykorzystali i zostały wykożystane w tym filmie.

Dyzio1992

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 3
JaszczurXP

Tak ja też uważam że, ten film ma sporo zapożyczonych scen z U-571 bo mam oby dwa filmy i dokładnie je przestudiowałem.

pierza6

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

JaszczurXP

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones