PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105939}

W rękach wroga

In Enemy Hands
6,1 1 434
oceny
6,1 10 1 1434
W rękach wroga
powrót do forum filmu W rękach wroga

AMERYKA JEST TAKA ....WOW! Nawet choroba ma smak miodu! Tylko w AMERYCE jest wolność! Tylko amerykańskie żony czekają wierne na męża szykując indyka! k**** ileż można? 4/10

baraja_2

stary święte słowa...........................(za krótki)

anex_1514

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 6
baraja_2

za nędzny i za naciągany ta historia niestety nie miała racji bytu...

Maro_11

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

baraja_2

kolejny naciągany film o nieprawdziwych wydarzeniach odbarwiający hitlerowców z ich makabrycznych poczynań. Załogi U-bootow miał zakaz brania rozbitków wydany przez głównodowodzącego nazistowską flotą podwodną Karla Donitza. W dodatku niektórzy dowódcy wydawali rozkaz "humanitarnego" strzelania do rozbitków z zatopionych okrętów handlowych, by "skrócić" ich męki, czekania na ratunek. Tak to wygląda w dużym skrócie jeżeli chodzi o fakty.

ocenił(a) film na 4
traveler

Ja także czułam wzbierającą irytację-gdy oglądałam ten film-i dziwię się,że tak dobry aktor,jak Macy-zgodził się wziąć w nim udział..Pasjami lubię takie historie!!!Zbrojenie się-za grube miliony;tu wojna;tu wróg zapiekły-a jak przychodzi co do czego-to..o dziwo:modlą się tak samo;takie same mają zdjęcia rodzin-o,ty masz córeczkę-a ja mam synka!!;tu płaczą po bombardowaniu Hamburga-jakby nie wiedzieli,jak płakali Polacy,gdy Warszawę oni metodycznie wypalali i wyburzali..Kończy się -wielką przyjażnią i wzajemnym..łażeniem sobie na rękę-nawet Niemiaszkowi papieroski przez płot..I za 15 lat-gdy się spotkają-pójdą ,jak najlepsi przyjaciele-na golonkę z piwem..Tylko..kobiece łzy-będą płynąć do końca świata..Łzy Matek;żon i sióstr..ONE -łzy-się nigdy nie zmienią..

traveler

tak czy siak podwodniacy byli najlepsi z ówczesnych walczących niemiaszków, a z tego co pamiętam głównodowodzącego uniewinniono po wojnie od zarzutu nie brania rozbitków bo alianci robili dokładnie to samo,ryzyko było za duże

traveler

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

baraja_2

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones