PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 895
ocen
7,2 10 1 77895
6,3 15
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw
agnieszka_26

Ja obstawiam, że wygra go DiCaprio, bo Crowe jest ostatnio w nienajlepszej formie.

ocenił(a) film na 7
Albertino

DiCaprio się wg mnie rozwija, a Crowe trochę zastygł. Zawsze jednak przychodzi druga młodość.

ocenił(a) film na 9
agnieszka_26

hehe DiCapri sie nie umywa do Crowe'a :)

malina_toja

To zobaczymy :) Jakoś w ubiegłym roku i Bale i Washington w dwóch różnych filmach potrafili być o wiele lepsi od niego.

agnieszka_26

Mi to az slinka cieknie na taki pojedynek! DiCaprio i Crowe to obecnie jedni z najlepszych gwiazdorow, w dodatku piekielnie zdolni. To bedzie cos, co aktorsko nie moze zawiezc.

Thommy

A co sądzicie o przetłumaczonym tytule "Dom kłamstw" Hmmmmmm ...Brzmi intrygująco ....

ocenił(a) film na 5
agnieszka_26

Film zapowiada się bardzo ciekawie, a co do aktorstwa, to postawiłbym jednak na Crowe, chociaż DiCaprio w Infiltracji zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Może być naprawde ciekawie

shady_88

nie przepadam osobiscie za Crowe i irytuje mnie troche choc nie przecze talent ma
ale obstawiam Leo i na nim zreszta uwage bede swoa skupiac;)

użytkownik usunięty
malaMi

Lubie obu panów i liczę na świetny film i troche nagród(Oscar,Złoty Glob itd.),ponieważ scenariusz i aktorzy są narazie dobrą zapowiedzią.


:)

Na rottentomatoes film na razie nie zbiera zbyt dobrych recenzji...

ocenił(a) film na 4
Albertino

po pierwszej recenzji Levy'ego(naprawdę znakomity krytyk) myślałem że bedzie to coś więcej niż kolejny bardzo solidny film Scotta, chyba jednak nie. Di Caprio podobno znów zagrał znakomicie - to przewija sie we wszystkich recenzjach.

GhostFace

Czemu mnie to nie dziwi? ale i tak podobno lepiej (Oscarowo) zagrał w nowym filmie Sama Mendesa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones