PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849992}

W sieci kłamstw

Legacy of Lies
5,1 1 003
oceny
5,1 10 1 1003
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

jak Kijów wygląda

ocenił(a) film na 9

Super film, jak drugi "Punisher" Film kręcony tylko w Kijowie. Więc polecam. Z ciekawymi wątkami. Przy tym filmie czasu nie stracisz. Nagłośnienie to podstawa w każdym filmie!

ocenił(a) film na 6
rysiu266

Londyńskie sceny też?

ocenił(a) film na 9
rysiu266

Czy ten film był tylko kręcony na Ukrainie ?

ocenił(a) film na 9
ebmr

  jestem pewny tego w 100%

ocenił(a) film na 7
rysiu266

też czytałem że Kijów grał jako Kijów i Londyn. Ale panorama Kijowa świetnie oddana i pokazana

ocenił(a) film na 6
rysiu266

Szkoda, że Adkins nie doczekał się, jak na razie filmu z prawdziwego zdarzenia. Jest niedocenianym aktorem. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
zajenty

Jak to nie? Ninja a zwłaszcza druga część, Niezniszczalni, Debt Collector, Yip Man, Triple Threat i cała przezajebista seria Undisputed jako Uri Boyka. Na pewno coś pominąłem, ale jest w czym wybrać. Jednak faktycznie zasługuje na zdecydowanie więcej dobrych ról.

ocenił(a) film na 3
_illusion_

To niestety wszystko filmy klasy B, fajne choć to nie są kinowe hity z plejadą gwiazd, dobrym reżyserem i wysokim budżetem.

ocenił(a) film na 3
Pozawisior

No bez przesady. Filmy, które wymieniłem są filmami klasy B? Chyba, żadnego z nich nie oglądałeś (dobra, widzę że TT widziałeś). Fakt faktem, że większość jego filmografii to filmy klasy B i C, ale na pewno nie te o których pisałem wyżej.

ocenił(a) film na 3
_illusion_

Skasowali mi tu konto jakies frajerstwo, ogladalem ze 30 filmow z Adkinsem, kiedys tu bylem jako bon009

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones