PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841001}

W strefie wojny

Outside the Wire
5,1 10 124
oceny
5,1 10 1 10124
3,7 3
oceny krytyków
W strefie wojny
powrót do forum filmu W strefie wojny

Przecież w tym filmie nic się kupy nie trzyma. Wszystko jest naciągane i bez sensu. Film nie trzyma w napięciu. W zasadzie od jednej bitki do drugiej, które i tak nota bene są równie bzdurne jak cały film.

ocenił(a) film na 5
turku

Ach, zapomniałem dodać, że ilość niepotrzebnych przekleństw ściga się z ilością bezsensownych trupów, które leżą na ulicach.

turku

Bo Netflix wymyślił nowy gatunek filmowy. Bierzemy scenariusz z głupawego akcyjniaka klasy B z lat 90- tych, ale kręcimy go za sumę godną najdroższych produkcji tamtych lat.
W efekcie dostajemy film który da się obejrzeć do piwka w sobotni wieczór , i który zapomnimy po dwóch dniach. Ale cosię dziwić. Plany Netflixa na 2021 rok to 72 filmy fabularne. Wychodzi średnio co pięć dni nowa produkcja.

lornemalwo

To są akcyjniaki — Tyle że Netflix tak jak zauważyłeś, tworzy je z większym budżetem, zresztą nie tylko on patrz John Wick, prawda jest taka, że każde duże Amerykańskie studio filmowe tworzy akcyjniaki i chcę stworzyć serie, które będzie przynosić zyski.

buterfly

Tyle, że John Wick jest dobrym filmem, a Netflix od już nie wiem ilu jego kopii nie umie powtórzyć tego sukcesu. Tyler Rake był najbliżej

mixererunio

Lionsgate tworzy też sporo przeciętnych akcyjnków Świat w ogniu (2019) wcześniej Ocean ognia (2018), Hotel Artemis (2018), Anna (2019) , American Assasin 2017 i tak zapewne można by wymieniać Prawda jest taka, że próbują aż do skutku.

ocenił(a) film na 3
buterfly

No stary, te filmy stoja o 2,3 gwiazdki wyzej od tego cudenka..

posith

Tego cudeńka nie oglądałem, ale oglądałem ze wspominanych Hotel Artemis -ciekawy pomysł gorzej z wykonaniem film rozkręca się na sam koniec ostateczna ocena czwóreczka, oraz jeszcze słabszy American Assasin 2017 oceniony na tróje. Wiec, jeżeli ten film stoi jeszcze niżej to rzeczywiście musi być gniot ;)

ocenił(a) film na 3
turku

Dwóch afroamerykanów we wschodniej europie przebrali sie bo w mundurze byli by celem a bez munduru juz nie przykuwaja uwagi ? Jakie to naiwne ... Film słaby mimo ze lubie takie wizjonerskie sceny przyszłosci które w filmie były ciekawe ale tak jak wyzej wspomniano wiele sie nie trzyma kupy i ogolnie film wyszedł słabo

ocenił(a) film na 3
ciepol79

Ale przynajmniej nie było takiej awantury jak po "Czarnobylu", że czarni aktorzy nie grają.

ocenił(a) film na 3
turku

Podziwiam Ciebie za to, że dałeś takiemu filmidłu tak wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 4
turku

Zgadzam się w 100%! Czemu te wszystkie produkcje Netflixa są takie nudne, bezpłciowe, smętne i ogólnie bez fabuły? Naprawdę nie wiem, odnoszę wrażenie, że porządni scenarzyści to już wymarły gatunek... ;-(

ocenił(a) film na 5
Teddy_6

Nawet pomijając scenariusz, to można było zrobić z tego dobre kino akcji - ale ten film jest zmontowany fatalnie - nic nie widać, sporo kretyńskich scen akcji jak np. typ uciekający po szczycie dachu - gdzie i po co on tam biegł?! Inny co tam chciał ich ostrzelać najpierw rozdarł japę zamiast zwyczajnie zastrzelić Amerykanów, częsty chaos - nie wiadomo kto gdzie i do kogo strzela - fatalne sceny akcji. Sam pomysł na film jest całkiem ok. Anthony Mackie też całkiem spoko, ale ten główny bohater to drewniak straszny - lepszy aktor mógł podnieść jakość filmu

dezertx

Montaż tego filmu to tragedia, jest w nim kilka fajnych scen ale co z tego skoro całość wygląda na zlepek niepołączonych fragmentów. Ten film wogóle wygląda jak coś zmontowane naprędce z dziesięcio -odcinkowego serialu. No i ta długość. Zauważyłem że Netflix z uporem maniaka wszystkie swoje akcyjniaki zamyka w jakichś 115- tu minutach. Te filmy często sporo by zyskały gdyby ,,przyciąć je do 90-iu minut.

Teddy_6

Nie wszystkie, większość na każde Shimmer Lake, czy Traumę przypada masa głupich komedii, czy jeszcze głupszych akcyjniaków.

ocenił(a) film na 3
Teddy_6

Obecne pokolenia znacznie mniej czytają. To jest odpowiedź na Twoje pytanie: dlaczego scenarzyści są coraz słabsi, dlaczego coraz trudniej o wybitnych, pomysłowych, kreatywnych, oryginalnych.

ocenił(a) film na 4
per333

w sumie masz rację... ;-) Słabo to wygląda jeśli chodzi o przyszłość kinematografii...

ocenił(a) film na 3
turku

Jeszcze wstawili tam gdzieś roboty jakieś obok ludzi, żeby było coś ciekawego, a one nic do fabuły nie robią i tylko maskują to, że to jest do bólu oklepane, sztampowe badziewie sensacyjne. Taki "Spectral" nie był jakimś mistrzowskim filmem, ale miał pomysł na siebie i wypadł o niebo lepiej niż to coś.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Edit: Zapomniałem dodać, że to film całkiem zacnego reżysera, co zrobił "1408", "Rytuał" czy "Plan ucieczki", a teraz sobie splamił portfolio takim barachłem.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

To są produkcję dla Netfliksa - odwalasz swoje i bierzesz kasę. Cała masa dobrych reżyserów kręci gnioty dla tej platformy

użytkownik usunięty
dezertx

To nie jest żaden argument. Gdybyś był projektantem i ktoś by chciał chuj*wy projekt, splamiłbyś swoje nazwisko wykonując go?

ocenił(a) film na 5

No ujowy celowo tylko taki "bedzie bedzie" n odwal sie

ocenił(a) film na 4
RipRoy

Też się nabrałem, na renomę reżysera, zupełnie podobnie jak na film Pięciu Braci Spike'a Lee :) Tutaj o ile pomysł z robotem przypominającym człowieka mi sie podobał, o tyle wszystko inne, począwszy od scenariusza skutecznie zniechęca do oglądania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones