PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853834}

W trójkącie

Triangle of Sadness
6,9 43 650
ocen
6,9 10 1 43650
6,4 56
ocen krytyków
W trójkącie
powrót do forum filmu W trójkącie

To ostatni film z jej udziałem :(

ocenił(a) film na 7
gummibear2

No :( ale wielce atrakcyjna aktorka to nie była w tym filmie "w trójkącie" miała wąsa wręcz

ocenił(a) film na 7
pidzieciol

I to jest najważniejsze w kontekście tego, że młoda osoba umarła ? Że nie była atrakcyjna i miała wąsa ?

weedkowsky

Tak. P.S. Ty też masz wąsa? :( Na zdjęciu w avku widzę chyba tak jakby meszek pod nosem. Fuj! :(

ocenił(a) film na 7
Luke90

ah a wiec teraz wasy sa nieatrakcyjne? hmm a to interesujace bo u mojego chlopaka wygladaja zajebiscie

ocenił(a) film na 7
weedkowsky

Jakby umarła jakaś młoda aktorka z otyłością niekoniecznie zasłużoną to byłoby że sobie jeszcze na to zasłużyła... Tak to jest najważniejsze że nie była atrakcyjna, miała "wąsa" i nie pokazała wystarczająco dużo talentu aktorskiego by użalać się jaka to szkoda jej...

ocenił(a) film na 7
pidzieciol

mordo ale ty chyba nie rozumiesz. kazdej zyjacej badz niezyjacej osobie nalezy sie szacunek. jesli naprawde myslisz ze aktorka musi byc piekna i wykazywac niesamowite zdolnosci aktorskie zeby oddac jej szacunek po smierci to jestes popieprzony i mam nadzieje ze nie masz przyjaciol.

ocenił(a) film na 6
gummibear2

Świetnie zagrała, wielka szkoda

ocenił(a) film na 7
gummibear2

Co by nie mówić jestem świeżo po seansie w kinie i dla mnie same plusy....jedynie smutno mi było oglądając film wiedząc że jedna z głównych aktorek juz nigdzie więcej nie zagra....a moim zdaniem zagrała bardzo dobrze...

ocenił(a) film na 7
gummibear2

Bezcenna rada od... taksówkarza: "Musi pan walczyć. Inaczej zostanie pan niewolnikiem. Wiem, bo sam przez to przechodziłem."

gummibear2

I nikt nie napisał w komentarzach nic więcej. No to ja napiszę: Miała 32 lata i zmarła na sepsę w NY. Wedle upublicznionego w grudniu 2022 wyniku autopsji pośrednią przyczyną śmierci był brak usuniętej w 2009 śledziony.
Była modelką i była zaręczona z modelem, który był dość podobny do tego z filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones