PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 167
ocen
5,6 10 1 7167
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Bardzo ciekawy Film. Lubie Polskie Filmy i tematykę nie zawsze są to filmy rewelacyjne ale w tym przypadku film jest super. Dobra Gra aktorska szczególnie ujęła mnie swoja rolą Magdalena Boczarska . Moja Ocena dla tego filmu to 8\10. . Wątek lesbijski, pojawia się nie wiadomo skąd, Janina sypiała wcześniej z facetem, Ester z Dawidem, więc wychodzi na to, ze tak po prostu z braku laku postanowiły zająć się sobą. Jakoś wcześniej nic nie wskazywało na ich lesbijskie skłonności. 2. Postać Ester jest dla mnie totalnie ...

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Ja bym wyróżniła Boczarską i Pogrebińską . Świetnie zagrały. Hmmm a co w tym dziwnego ? Za nudno było im z facetami ;) żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek :)

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Zajęły się sobą, bo Ester wariowała od samotności będąc w ukryciu. Potrzebowało ciepła, rozmowy, przyjaźni, częstego kontaktu z drugą osobą. Miłości. Padło na Janinę, która dodatkowo była zafascynowana ukrywającą się dziewczyną. Dobry film. MOCNE 7, przeanalizowałbym 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones