PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 167
ocen
5,6 10 1 7167
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Mieszkający z wrażliwą córką fotograf decyduje się ukrywać przed nazistami młodą Lesbijkę.

ocenił(a) film na 8
Mick1947

Nie zgodzę się z tym. Przecież Ester nie była lesbijką. Ona kochała się z Janiną tylko dlatego, iż wiedziała że to od niej zależy jej przetrwanie. Janina jej pożądała więc dziewczyna oddawała się jej żeby móc dalej u niej mieszkać, nie chciała nic popsuć. Oceniłeś film na 1, bo może nie zastanowiłeś się nad tym co musiała przeżywać ta biedna oszukiwana Żydówka. Ona kochała swojego chłopaka a nie Janinę i uprawianie z nią seksu nie sprawiało jej przyjemności. Jak dla mnie to nie jest film o dwóch lesbijkach.

ocenił(a) film na 1
majuszq

Trzeba się tylko zastanowić, czy ten film był o żydówce czy o scenach łóżkowych? Film nudny i nie prawdziwy.

majuszq

To nawet nie jest film o jednej lesbijce. To tylko film opowiadający pewną historię z modnym wątkiem. Być może nieprawdziwy, jak sugeruje kolega. Wiem tylko, że do mnie nie przemówiła gra obu aktorek. Ale piorunujące wrażenie zrobiła na mnie scena córki i martwego ojca na schodach. Tylko ta jedna z tak wielu...

Mick1947

Sztuka czytania ze zrozumieniem umarła już dawno temu, teraz przyszedł czas na śmierć oglądania ze zrozumieniem. Przykre.

ocenił(a) film na 1
mysteriousmind89

No to widać, że słabo u Ciebie z ogladaniem w takim razie.

Mick1947

Taaa... bo z niej taka lesbijka jak z koziej dupy trąbka, ale to ja mam problemy z oglądaniem ze zrozumieniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones