PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 167
ocen
5,6 10 1 7167
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Trudno mi uwierzyć, że ten film dostał tak niską ocenę. Sam podchodziłem do tego filmu dość
sceptycznie, ponieważ myślałem, że to jest kolejny filmy ukazujący "homoseksualizm w
heteroseksualnym społeczeństwie". Na szczęście to jest tylko jeden z wątków tego bardzo
dobrego dzieła. Wymienię, za pewne nie wszystkie wątki tego dramatu: motyw ze "Zbrodni i Kary"
( uważam, że jest to główny wątek tego filmu) "Romeo i Julia" (miłość Dawida i Estelle), w
pogoni za szczęściem Estelle i problem Holocaustu, ujęty na szczęście w minimalnym stopniu.

Poza tym bardzo mi się podobała mi się rola Julii Pogrebińskiej, choć na pierwszy rzut oka
wydaje się płytka i sztuczna. Klasycznie Stroiński i Braciak mimo epizodycznych ról robią robotę:]

Mam nadzieję, że ktoś przebrnął przez cały mój wywód, film gorąco polecam i zachęcam do
dyskusji.

ocenił(a) film na 8
lordvitos

Zgadzam się z opinią. Jednak jedna z bohaterek miała na imię Estera, nie Estelle:)

ocenił(a) film na 8
ala_73

heh, to taka maniera, bo znam jedną Esterę i zawsze mówię do niej Estelle. Jak widać trudno mi już rozróżniać te imiona;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones