PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 164
oceny
5,6 10 1 7164
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Z tym filmem mam ogromny kłopot, bowiem ukrył się dla mnie jego sens. Nie mogę zrozumieć dlaczego reżyser zdecydował się opowiedzieć tą historię. Nie widzę głębszego sensu, by zbierać kontrowersyjne tematy i pakować je do jednego wora z którego nic nie wyziera, bo ani to opowieść o homoseksualizmie, ani o szaleństwie, ani nawet o człowieczeństwie. Dla mnie z tej historii nic niestety nie wynika, brakuje w niej konsekwencji i sensu.

ocenił(a) film na 6
tisoc

Zło zrodzone z milosci, tak najprościej rzecz ujmując. Oglądałeś to w ogóle? Naprawdę nie widzisz żadnego sensu? Na filmwebie jest pełno recenzji, jeśli nie potrafisz sam wywnioskować pewnych rzeczy to skorzystaj z nich, po to są.

unsigned

Wyobraź sobie, że oglądałem i ten film zupełnie do mnie nie trafia. Co mnie obchodzą inne recenzje? Jakiś nawiedzony napisze że jest to film o pokorze przez prawdę, i ja mam to bezkrytycznie łyknąć, bo po to są recenzje. No gratuluje ci głupoty, a w zasadzie nie gratuluje tylko współczuję. Czytaj se recenzje na filmwebie i ciesz się nimi bo dzięki nimi wg ciebie wogóle rozumiesz filmy, a nie mów ludzom co mają robić i jak odbierać świat Panie prawomyślny.

tisoc

Tak, jak się nazwałeś taki jesteś.

penelopa7

tzn?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

czy ja wiem?

ocenił(a) film na 6

Coś w tym jest...

Skąd takie tluki biorą się?

ocenił(a) film na 8
wojtek_2011

Jak to skąd.. Przedstawiciel pierwszego sortu, "prawdziwy" Polak.

tisoc

Musze się z Tobą zgodzić, pustką wieje, tło wojny rozmazane, zbyteczne. Można byłoby się porwać na miłość homoseksualną, ale po co umieszczać ją na osi wojny (?). Może fakt, że w czasach współczesnych ta miłość się nie miałaby prawa zrodzić. Samotność i lęk czasem obnażają w nas okrutne instynkty. Świetni aktorzy, a czuję mimo to niewyczerpany potencjał ( Stoiński, Kot, Braciak).

Shui

nic dodać nic ująć

ocenił(a) film na 6
Shui

Dokładnie!

tisoc

ZNALEŹĆ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones