PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 165
ocen
5,6 10 1 7165
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

1. Wątek lesbijski, pojawia się nie wiadomo skąd, Janina sypiała wcześniej z facetem, Ester z Dawidem, więc wychodzi na to, ze tak po prostu z braku laku postanowiły zająć się sobą. Jakoś wcześniej nic nie wskazywało na ich lesbijskie sklonności.
2. Postać Ester jest dla mnie totalnie niewiarygodna: oto ukrywająca się przed gestapo żydówka, kompletnie nieprzestraszona, strasznie pewna siebie, jeszcze niezadowolona, ze musi się ukrywać, powinna się cieszyć, ze ktoś dla niej życie ryzykował.
3. Janina najpierw jest Ester nieprzychylna niby się boi, ale potem pozwala jej chodzić po mieszkaniu także w ciągu dnia, ciągle ytrzymując, ze mieszka sama.
4. Janina w filmie wyglada jak uboga służąca, a żydówka Ester wręcz przeciwnie, zadbana chasa po mieszkaniu Janiny w seksownej koszulce.
Jeśli tak wyglądali Żydzi w czasie wojny, to fajnie.

leosia10

Co do orientacji seksualnych - odsyłam do skali Kinseya ignorantko.

ocenił(a) film na 3
Sumire_x3

Sama się odeślij jak najdalej z tego serwisu chamko. Filmweb jest po to, żeby oceniać filmy, a nie po to, żeby obrażać kogoś, bo ma inne zdanie na temat filmu niż Ty.

leosia10

''bo ma inne zdanie na temat filmu niż Ty''
Czy ja skrytykowałam Cię, bo film nie przypadł Ci do gustu? Nie. Mi się podobał. Tobe nie musi, w swoim komentarzu odniosłam się tylko do punktu pierwszego tego tematu. Bo nie masz najmniejszego pojęcia na temat orientacji seksualnych. Po świecie nie chodzą tylko hetero i homoseksualiści.
Jeśli piszesz coś na orum publicznym, zastanów się dwa razy zanim to opublikujesz. Bo ludzie wytkną Ci każdy błąd i każde braki w nauce.

Sumire_x3

*forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones