PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431615}

Wacław

Václav
7,0 932
oceny
7,0 10 1 932
Wacław
powrót do forum filmu Wacław

cholernie chciałbym obejrzeć go ze względu na Trojana. Pytanie - jak?

ocenił(a) film na 8
aciddrinker

To świetny film, ja widziałem go na festiwalu filmowym w Gdyni w 2008 roku. Od tego czasu nie mogę do niego ponownie dotrzeć.Nigdzie nic, szukałem go nawet w tym roku podczas pobytu w Pradze, niestety wygląda na to że został niemal zapomniany.

aciddrinker

Film można zdobyć chyba jedynie w wersji nielegalnej, warto w tym celu poprzeglądać czeskie strony z pirackimi filmami :) Inaczej ciężko dotrzeć do filmu.

ocenił(a) film na 8
aciddrinker

Poszukaj na chomiku.

ocenił(a) film na 9
menshiko_v

Obejrzałem jakiś czas temu - film jest wspaniały, piękny z tradycyjnie już genialnym Ivanem Trojanem. Sporo czeskiego humoru, przepiękne zdjęcia, bardzo dobrze poprowadzony scenariusz. Polecam wszystkim, film znajduje się na chomiku, jak napisał mój przedmówca.

aciddrinker

Będzie dziś 8.II.2015 o 19.45 na TVP Kultura

ocenił(a) film na 6
aciddrinker

Był na TVP Kultura. Film daleki od mainstreamu i zazwyczaj to mi odpowiada, ale w tym przypadku... Hmm, może nie byłem w nastroju ale ten film w ogóle do mnie nie przemówił. Arcydziełem na pewno bym go nie nazwał.

ocenił(a) film na 7
aciddrinker

Dziś jest o 17.55 na TVP KULTURA :)

ocenił(a) film na 8
aciddrinker

Proszę, ale napisy po turecku ;P http://www.vizyonfilmizle.net/33979-vaclav-2007-film-izle.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones