PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424416}

Walkiria

Valkyrie
6,8 65 003
oceny
6,8 10 1 65003
6,0 15
ocen krytyków
Walkiria
powrót do forum filmu Walkiria

Taki sobie film reperujący niemieckie sumienia. Final dla kazdego znany, a film nic nowego nie wnosi, czego nie mozna byloby sie dowiedziec w podstawowce. Ogólnie raczej irytujący. Choć lubię filmy wojenne, ten w ogóle nie przypadł mi do gustu. Szczerze odradzam oglądania.

ocenił(a) film na 7
jober19

Ja dałem 7 bo dobrze się bawiłem a że obsada świetna to i Cruse musiał dobrze zagrać. Tak czy inaczej film się dobrze ogląda tylko nie można go traktować jako historyczny czy wojenny tylko sensacyjny ew. dramat. lub polityczny bo de facto akcji tam brak i chyba cała zastała umieszczona w zwiastunie ;)

sokoleokoo2

Film zły nie jest, to fakt i pooglądać można, stąd też 4 (czyli ujdzie). Ale trochę to mnie irytuje jako Polaka. Może i dałbym 5, 6 ale za bardzo sobie posłodzili, wg mojej oceny.

ocenił(a) film na 5
jober19

ogólnie film ujdzie, ale był za bardzo pokazany w sposób '' amerykański'' . Przynajmniej mi armia niemiecka bardziej kojarzy z dyscypliną , surowością, co w filmie pokazane było w sposób umiarkowany. Momentami nawet był stosunkowo śmieszny . Fajna , ciekawa historia, ale przedstawiona nie dokońca...

ocenił(a) film na 2
doma175

I ten Hitler nawijający po angielsku..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones