PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 225
ocen
6,9 10 1 27225
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

W końcu jakaś inteligentna bajka a nie głupkowate Madagaskary czy inne tego typu podobne produkcje. 5 lat włożone w powstanie tego filmu zostało zwiększone wielkim sukcesem (lider wśród sprzedanych biletów w ostatnich tygodniach), dodam tylko, że w pełni zasłużonym sukcesem. Polecam.

P.S. Scena, którą pozwoliłem sobie nazwać: "Księżyc w pełni" jest po prostu cudowna - śmiałem się w kinie z 10 minut :D

ocenił(a) film na 8
opoz

O przepraszam, ale Madagaskar wcale nie był głupkowaty, przynajmniej nie do końca.

Shiloh

nie widzialem madagaskaru, natomist piosenka ktora musze sluchac czasem w radio jak jade autem( wyginam smialo cialo czy jakos tak) za inteligetna bym nie uwazal wrecz przeciwnie jak ona nie jest glupkowta to co jest????

szczawik151

nie zaprzeczę-wallace i gromit to majstersztyk w swej kategorii :). masz racje, to humor inteligentny, no i przede wszystkim ANGIELSKI (dobrze mówię...? taa, dobrze). proponuję sięgnąć po "gnijącą pannę młodą" czy "miasteczko halloween". a co o mdagaskarze...? traktuję go na równi ze shrekiem, nemo, rybkami z ferajny i innymi potworami ze spółki.

ocenił(a) film na 8
chinese_bomb

jak dla mnie delikatnie gorszy od Shreka pod wzgledem humoru, jednak bardzo spodobaly mi sie dopaswane do perfekcji miny glownych aktorów, a psiak mnie po prostu rozwalał w każdej scenie, nie mówiąc o tych małych królikach : D

8/10 polecam !

Baqu

Dobra bajeczka - moj ulubiony fragment to wallec ubrany w karton z naklejka : "zawiera orzeszki" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones