PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827762}

Wampiry kontra Bronx

Vampires vs. the Bronx
4,7 1 707
ocen
4,7 10 1 1707
Wampiry kontra Bronx
powrót do forum filmu Wampiry kontra Bronx

...otrzymałby ten film, gdyby grupkę białych młodocianych goniły by wampiry murzyni?

ocenił(a) film na 6
jeti

A kogo to ku*wa obchodzi? Przez taki temat jak ten twoj problem dalej sie gdzies obija od drzwi do drzwi.
Fajne nawiazanie do klasyki. Bawilem sie swietnie, mimo ze to nie ma podjazdu do pieknosci 80s. Wiec tylko o film jako film powinno sie rozchodzic a nie o kolor skory ludzi, ktorych ogladamy. Ta cala polityczna poprawnosc i majaczenie o to czy tamto... ło jezus..... a gdzie sam film(?)

czikitumbka

Mnie obchodzi, że nawet w głupkowatych horrorach w tych czasach przemycane są treści rasistowskie.

ocenił(a) film na 6
jeti

Nie znam rasizm

ocenił(a) film na 5
czikitumbka

nawiązanie do klasyki było czyli do "Blade", ale są też inne filmy o wampirach no i ten film na pewno nie zostanie klasykiem bo jest co najwyżej przeciętny

ocenił(a) film na 6
marcin_lendzion

Ja tu wyczuwam Fright Night rowniez. I nie klasykiem nie bedzie.

ocenił(a) film na 6
czikitumbka

Niby mamy jak to u Netfliksa złych białych i dobrych czarnych, ale Frank okazał się dobry, a czarne gangusy to tępe bandziory co myślą tylko o napadaniu na sklepy i nawet próbują wciągnąć młodego na przestępczą ścieżkę

jeti

No to polecam ci "Wampir w Brooklynie"

cyfrowy_baron

A ja polecam Ci ,,Blacula'', co nie zmienia faktu, że ,,Wampiry kontra..'' to jedyny film w  którym oprawcami są ludzie jednej rasy a ofiarami drugiej.

ocenił(a) film na 3
jeti

Rasy to mają np. psy. Naukowcy są zgodni że nie istnieje coś takiego jak rasy w odniesieniu do gatunku ludzkiego.

toniebajka

(sic) To nie bajka?

jeti

Tu nie chodzi o żadne „rasy”. Wampiry zawsze były bardzo jasnej karnacji, więc nie wiem czego się tu czepiać

jeti

Tylko White Vampires Lives Matter, więc proszę się odczepić od White Vampires Power ;)

Bzium_3

Dobrze prawisz:-)

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

Hahahahahahahaha

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

Jak Lives jak Wampiry są martwe/nieumarłe ;)

dezertx

Chyba Ty ;P

ocenił(a) film na 6
jeti

ofiarami są mieszkańcy Bronxu, agresorami WAMPIRY. Wampiry mają bardzo blady biały odcień skóry ;)

ocenił(a) film na 7
jeti

Oczywiście, że netflux swoją politykę tutaj wsadził. Ale film jest, o dziwo, dość przyjemny. Jeszcze nam czarnych wampirów brakowało... jakby innych przeinaczeń dookoła było mało...

ocenił(a) film na 7
jeti

Zapewne pewna grupa internautów oburzyłaby się że postacie tradycyjnie białe, wywodzące się z kultury europejskiej są zmienione na czarnych . Podobnie jak było z elfami , krasnoludami , syrenkami itp. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones