PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795}

Wampiry

Vampires
5,5 6 063
oceny
5,5 10 1 6063
5,5 4
oceny krytyków
Wampiry
powrót do forum filmu Wampiry

valko jest po prostu swietny...wysoki blady dlugie czarne wlosy czarny dlugi plaszcz z odpowiednim kolnierzem oraz szpony i kly....no i te oczy ... ideal!!! nie jakies tam patisony czy inne culleny!!!! film nawet spoko...cameron to cameron:)

Miki_

no dokladnie i bez dwóch pytan
valko mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ocenił(a) film na 4
ambershine

Jaki Cameron ?
Btw. Film strasznie słaby. Brak fabuły, słabe zdjęcia, muzyka, aktorstowo (poza Woodsem). Absolutnie nic ciekawego. CARPENTER zszedł na psy.

CypherR

a rzeczywiście walnąłem się :( CARPENTER !! a film rzeczywiście nie jest wybitny aczkolwiek całkiem dobrze się go oglądało, niezłe aktorstwo i dialogi...no i VALKO :)

CypherR

slaby w porownaniu do czego, zmierzchu?

ocenił(a) film na 4
El_Draque

Słaby w porównaniu do dobrych filmów o wampirach, takich jak Dracula Coppoli, czy też Wywiad z Wampirem. Choć każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.

CypherR

Co racja to racja, masz swoje zdanie. Bardzo mnie ciekawi co lepszego widziales jeszcze. Dla mnie ten film to scisla pierwsza 10. Nic lepszego nie widzialem.
Moglbys wymienic chociaz 10-20 lepszych filmow o wampirach?
Mamy wiec:
1. Dracula F.F.Coppoli
2. wywiad z wampirem
I co dalej?

ocenił(a) film na 4
El_Draque

NIe sądzę bym nawet widział 20 filmów o wampirach :P.
Z tych które oglądałem będą jeszcze ze 3 inne ekranizaje Draculi, Lost Boys, From Dusk Till Dawn, Fright Night, w sumie nawet Dracula 2000 bardziej mi się podobał.

CypherR

Hmm, wiec z tego wynika ze u ciebie "vampires" sa na 10. To bardzo dobry wynik :)))))
No coz, jesli taki masz gust i znasz az tyle wampirzych filmow to nie pytam o nic wiecej.
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Miki_

I to byl chyba jedyny dobry akcent w tym mocno srednim horrorze - czyli postac tytulowego Przywodcy Wampirow. Sam film w ogole nie wciagal, w dodatku jak na polowe lat 90 to zdjecia wygladaly na poczatek lat 80 (no chyba ze taki byl zamysl, ze mialo byc oldschool)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones