PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277187}

King and the Clown

Wang-eui Nam-ja
7,6 771
ocen
7,6 10 1 771
Wang eui Nam ja
powrót do forum filmu Wang-eui Nam-ja

Wrazenia

ocenił(a) film na 8

Bardzo piękny, plastyczny film.Przepiękne zdjęcia ,cudowna muzyka. Całość tworzy niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 8
aravisa

Zgadzam się. Film bardzo dobry. Polecam bo warto ! :))
Do tych co obawiają się wątku homoseksualnego...w tym filmie jest to tak subtelne, że w ogóle nie razi, przynajmniej mnie nie raziło. W relacji między dwoma głównymi bohaterami w zasadzie trudno mówić o jakiejkolwiek miłości romantycznej...raczej o rzadko spotykanej pięknej przyjaźni między dwoma zupełnie odmiennymi osobami :))

ocenił(a) film na 9
inginessa

Jestem zdeklarowanym homofobem i nawet 6 Stóp Pod Ziemią ledwie strawiłem pod tym względem, ale tutaj - po pierwsze nie ma żadnych scen erotycznych (tzn są dwie, ale hetero) ani nawet ich sugestii. Po drugie, ten trójkąt miłosny był znacznie ciekawszy, niż z kobietą w środku.
Świetny film, który kojarzył mi się z Ostatnim Władcą Szkocji. Chociaż Jin-yeong Jeong do Whitakera porównać nie można, to pod innymi względami film koreański jest lepszy.

aravisa

zdecydowanie tak :D kocham ten film :3 muzyka jest boska i gra w nim mój ukochany aktor...naprawdę polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones