PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720050}

Warren Jeffs: Prorok wyjęty spod prawa

Outlaw Prophet: Warren Jeffs
5,2 339
ocen
5,2 10 1 339
Warren Jeffs: Prorok wyjęty spod prawa
powrót do forum filmu Warren Jeffs: Prorok wyjęty spod prawa

Opis

ocenił(a) film na 5

Po śmierci ojca, Rulona, Warren Jeffs zdobywa coraz większą popularność wśród wyznawców fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Mężczyzna poślubia wszystkie 75 wdów po ojcu. Szybko wyrasta też na lidera i zostaje okrzyknięty prorokiem. Twierdzi, że codziennie komunikuje się z Bogiem. Jego działalnością zaczyna interesować się FBI, które zarzuca mu utrzymywanie kontaktów seksualnych z nastolatką i udział w gwałcie.

ocenił(a) film na 1
karlovacko

Zastanawiałem się !? na co komu taki film !? Czy ma być przestrogą !? Przestrogą przed ludzką naiwnością - wręcz głupotą. Przestrogą przed wszelkiej maści hochsztaplerami !? Jest takie mądre powiedzenie: ... słabymi się łatwo manipuluje ! Czyli to nie film dla nich, oni i tak tego nie zrozumieją - dla pozostałych jako ciekawostka !? - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

masz może racje ale zastanawia mnie skąd taka ocena 1 film jako film czyli dramat komedia przestroga czy ciekawostka jak sam napisałeś może być ciekawy i moim skromnym zdaniem jest (nie uważam się za krytyka czy znawcę) wydaje mi się że nie podobał Ci się temat dlatego taka ocena oczywiście masz do tego prawo :-;

ocenił(a) film na 1
karlovacko

Ten film nie zakończył się sceną walącego w czaszkę doktora dzięcioła a bez niego wyleczyć mózgu się nie da ! - stąd uznałem film za nieporozumienie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

A pomyslałeś może że dzięki nawet takim filmom mozna dowiedzieć się o takich sytuacjach. Przecież jest wiele ludzi słabych z róznych przyczyn i głupie słowo ale to jest przestroga.Gdyby przestali kręcić takie filmy to o wielu rzeczach nawet człowiek by nie wiedział. Ciekawostka i owszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones