PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629012}
7,2 4 363
oceny
7,2 10 1 4363
Warszawa 1935
powrót do forum filmu Warszawa 1935


Jak w treści tematu. Niestety, nie udało mi się kupic tego filmu na DVD. Czy ktoś z Szanownego Grona ma aktualną wiedzę? Gdzie i kiedy?

użytkownik usunięty
Jaspero

Ten film nigdzie nie jest dostępny. W tym wypadku powiedzenie "szukajcie a znajdziecie" się nie sprawdza.

jest na dvd, zobacz na facebooku tego filmu

ocenił(a) film na 10

potwierdzam jest na dvd tylko że jest w 303 egzemplarzach

użytkownik usunięty
Cidrian

I jeszcze nikt nie spiracił? xD

ocenił(a) film na 10

dopiero od wczoraj można nabyć więc pewnie za jakiś czas będzie spiracone

Cidrian

Miesiąc od premiery DVD i nic w necie... Udało mi się znaleźć jeden jedyny egzemplarz na allegro bo byłbym nawet skłonny kupić oryginał ale cena mnie przestraszyła i podziękowałem - 199 zł za krótkometrażowy film, oszaleli... Tym bardziej, że film cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a producenci utrudniają jak tylko mogą. Jeśli ktoś będzie miał jakieś namiary to piszcie.

ocenił(a) film na 10
ufo254

Chyba można nabyć ostatnie egzemplarze w MiTo na ul. Waryńskiego ale trzeba zapłacić 50 zł

Cidrian

napiszcie do dystrybutora bo zrobiło się cicho i nikt się tym filmem nie interesuje

naszaniec

Jest sierpień i nic nadal nie wiadomo ;/ ?

ufo254

jak masz czas napisz do producenta adres jest na oficjalnej stronie filmu

ufo254

napisali na fb, że niebawem premiera

Cidrian

A Ty gdzie obejrzałeś?

Cidrian

A Ty gdzie obejrzałeś?

Jaspero

Tez bym chcial bardzo obejrzec, tworcy tak go zachwalali a po premierze olali wlasne dzielo. Byc moze przez zamieszanie wokol firmy pozyczkowej Prudential ? Ktora mogla byc sponsorem tego filmu. Jesli bedzie dostepny w przystepnej cenie to kupie,ciekawe tylko czy wysylaja za granice do Unii. Poza tym,mam nadzieje ze DVD nie jest tez w 3D , pod telewizory 3D,a moze dlatego firm nie jest w ogole popularny ?

Robson293

dystrybutor mi odpisał, że ,ma być w tym roku, ale wątpię by zdążyli

naszaniec

aha dzieki zawsze to jakas nadzieja ze jednak wyjdzie,jesli nie wtym roku to moze troche pozniej .Tymczasem czekam na Powstanie Warszawskie ktore lada chwila wyjdzie na DVD.

Robson293

Chyba nie doczekam się aby obejrzeć ten film..

ocenił(a) film na 10
julkax

Ma wyjść druga część więc zaraz cz. 1 powinna być w sprzedaży

ocenił(a) film na 10
Cidrian

Jest już w sprzedaży http://sklep.warszawa1935.pl/

Cidrian

5 dych za 20 minut animacji? Smiech na sali, tyle nie wydam na 100%. Wie ktos gdzie mozna obejrzec?

Jaspero

Wiem, że film jest dostępny w sklepiku Domu Spotkań z Historią na Karowej w Warszawie (istnieje też sklep internetowy), co jakiś czas jest tam również wyświetlany (najczęściej przed seansami filmowymi) - polecam śledzić Ich kalendarz wydarzeń.

Jaspero

Teraz jest dostępny również na Blu-Ray.

Karl86

Gdzie można nabyć??

Thespecialone16

Obecnie ciężko dostać, trzeba czekać aż będzie gdzieś dostępny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones