PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11564}

Wczoraj i dziś

Before and After
6,6 2 536
ocen
6,6 10 1 2536
4,7 3
oceny krytyków
Wczoraj i dziś
powrót do forum filmu Wczoraj i dziś

Chyba nie muszę wypowiadać się o grze aktorskiej. Jak zwykle wspaniała Meryl i równie dobry Neeson.
Co do fabuły. Film budzi wiele pytań : jak ja bym się zachował, gdybym był na miejscu rodziców itp. Myślę, że na to pytanie ciężko odpowiedzieć tak jak już ktoś wcześniej wspomniał.
'Wczoraj i dziś' z pewnością wzrusza i nie jest kolejnym amerykańskim gniotem, co bardzo cieszy.
Polecam

Enigma89

Tak ciekawy :) Oglądałam go kilka razy :) Mimo wszystko interesujący, poruszający morale, poczucie estetyki, prawdy. Hmm przedstawia ciekawy problem, złożoność naszego życia, naszych idei, tego w co wierzymy i jakimi ludźmi jesteśmy. A gra Meyl i Liaama jest pełna podziwu.

użytkownik usunięty
teclado

Film interesujący...Aktorzy rewelacja!

Enigma89

napisze mi ktoś jak ten film się skończył ? bo zasnęłam :(

frutti8

W którym momencie zasnęłaś? Znaczy się, co "ostatniego" pamiętasz?

Enigma89

tzn chodzi mi głownie o końcówkę. Czy ten chłopak trafił do więzienia itp. Tak jakby ostatnie 20 minut filmu ;>

frutti8

spoiler



Z tego co pamiętam, to ostatecznie dostał jakiś niski wyrok, ale wszystko skomplikowało się przez różne kombinacje. Wyszło na to, że gdyby nie kłamali skończyło by się lepiej.

nd39

*skończyłoby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones