PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732742}

Wdowy

Widows
6,3 16 868
ocen
6,3 10 1 16868
6,6 32
oceny krytyków
Wdowy
powrót do forum filmu Wdowy

Obecmy jest przez cały film chociaż fizycznie to stosunkowo go mało. Mam z tym wątkiem niejasnośc. Mianowicie: prezentowano go jako legendę w świecie przestępczym, każdy mówi tu o nim z dużym uznaniem a nawet i szacunkiem. Tymczasem po genialnie sfingowanej śmierci ... siedzi w szafie na ubrania pijąc z piersiówki albo spotyka się z kandydatem Jackiem Mulliganem w sposób dość otwarty i ryzykowny. Zastanawiam się dlaczego Rawlings był pokazywany jako zawodowiec a skończył jak amator. Jego wizerunek gryzke się z tym co widać w jego scenie finałowej. Założył, że żona to tak weszła i zabrała te 5 mln? Coś jest z tym wątkiem nie tak.

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

Dokładnie tak, poza tym w scenach z jego udziałem jak i udziałem jego żony przedstawiano go jako kochającego męża. Uwaga Spoiler! Tymczasem bez namysłu pod koniec filmu postanawia zamordować swoją żonę jak klasyczny psychopatyczny morderca. W ogóle nie ukazano jego przemiany, co więcej przez cały seans widz mógł odnieść wrażenie że Neeson to taki romantyczny gangster z zasadami i w starym stylu. Tymczasem - a jakże- postanowił okrasc i zabić swoją żonę, która właśnie tak ciężko zapracowała na swoje pieniądze. No bo mężczyźni są tacy "bee" xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones