PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657066}

We Are the Best!

Vi är bäst!
6,4 2 026
ocen
6,4 10 1 2026
6,1 7
ocen krytyków
We Are the Best
powrót do forum filmu We Are the Best!

Trzy akordy, darcie mordy

ocenił(a) film na 9

Piękna podróż sentymentalna do czasów dzieciństwa. Wydaje mi się, że każdy kto zdawał maturę w połowie lat 90-tych musiał mieć takich kolegów i koleżanki jak dziewczyny z tego girlsbandu. Akcja filmu co prawda rozgrywa się współcześnie, ale mi od razu wracają wspomnienia z tamtych lat. Ja tutaj widzę kserokopię tego co sam oglądałem w podstawówce i LO.

ocenił(a) film na 9
kto

Dokładnie tak jak piszesz. Film doskonale pokazuje czym był punk, ten stan umysłu, młodzieńczego zacietrzewienia i bezkompromisowości. Dla mnie to nie tylko to co oglądałem w liceum, ale czego sam byłem częścią.

ocenił(a) film na 5
ramol9

"Film doskonale pokazuje czym był punk". buahahahahhahhaa. Proponuje obejrzec Sid i Nancy.

ocenił(a) film na 9
soglif3

Oglądałem "Sid i Nancy" - bardzo dobry, niestety nijak ma się do mojego punkowego doświadczenia. Może dlatego iż czas mej młodocianej rebelii przypadł właśnie na lata 90-te, bardziej bliski jest mi film Moodysona.

ocenił(a) film na 8
kto

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80-tych.

ocenił(a) film na 9
Lorelei_3

Racja. Tak się wciągnąłem w klimat, że przeoczyłem ten drobiazg. Bynajmniej nie zmienia to wysokiej oceny. Rzecz ponadczasowa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones