PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622808}

Weekend z królem

Hyde Park on Hudson
5,5 6 424
oceny
5,5 10 1 6424
4,7 6
ocen krytyków
Weekend z królem
powrót do forum filmu Weekend z królem

Taki sobie film o niczym. Zdecydowanie nie w moim guście. Twórcy twierdzą, że opowiada prawdziwą historię - może i tak - ale czy owa historia warta była ekranizacji tego już nie jestem tak pewien.

ocenił(a) film na 3
karson_z

Dokładnie - nudny film o niczym. Niestety nie każdy "epizod" z życia kogoś, kto piastował jakąś wysoką funkcję jest godny ekranizacji. W zasadzie nie wiadomo w jakim celu ta produkcja powstała - nie jest ani ciekawa, ani śmieszna, ani emocjonująca, ani w jakikolwiek sposób istotna...
Nie polecam - 3/10

karson_z

Zgadzam się w 100%, film porażka, nudny do granic możliwości. Historia niby prawdziwa, ale myślę, że można ją było zamknąć w 25 min. krótkim filmiku, a nie w pełnometrażowym,

karson_z

zgadzam się. Widocznie twórcy filmu wyszli z założenia, że skoro ma opowiadać o śmietance politycznej od kuchni to będzie ciekawie. Dla mnie to premier mógłby nawet piardnąć, ale wciąz to człowiek więc zachwytu u mnie nie ma tym filmem.

karson_z

Dokładnie. Jeden z gorszych filmów, jakie widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones