PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 508
ocen
4,7 10 1 56508
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

juz kac wawa jest duzo lepszy od tego pazurowskiego gniota.film kwas,wgl nie pamietam nic zabawnego z tego filmu,a po czesci miala to byc komedia.

pawelfans

no niestety jeżeli kac wawa cię śmieszyła a to nie no to sorry ale w kac wawie tak sztucznego grania jeszcze nie widziałem .............................................. gniot totalny pomysł do bani i wielka komedia komedii jeżeli wiesz co mam na myśli

ocenił(a) film na 1
zewral

a gdzie ja tutaj czlowieku napisalem ze kac wawa bylo dla mnei zabawna komedia? Tylko porownalem dwa gnioty kac wawa i weekend.Ktory tez byl/jest tandetą i sie dziwie tylko zen ie ozrbilo nagonki na ten film pazury/

pawelfans

uważaj na słowa bo piszesz coś a potem nie rozumiesz dlaczego ktoś się czepia ale z tym zdaniem że kacuś leprzy od weekenda nie weekend nawet smieszny był cyganie ;p przede wszystkim

ocenił(a) film na 1
zewral

cygana to masz ojca.a co cie tak rozbawilo w weekendzie mozesz mi chociaz jaks jedna scene przedstawic z tego filmu zabawna?

pawelfans

czy ja cie obrażam.... albo twoją rodzinę ... zobacz co znaczy cygan widać że nie masz za grosz kultury osobistej żegnam....

ocenił(a) film na 1
zewral

przeciez cygan to nie jest obraza,wiec o co ci chodzi?Zegnam

pawelfans

no widzę że nawet nie zajrząłeś żal mi cie ale odpowiem ci co to znaczy cygan jest to osoba krminalna morderca złodziej alfons oszust prawdziwość mówienia o kimś że jest cyganem jest obraźliwe na nich mowi się romowie a filmie są to cygany bo są nieudacznikami ale wkoncu gangsterami widzisz różnice imbecylu?

ocenił(a) film na 1
zewral

jednak twoim ojcem jest cygan tak jak pisałem.Poniewaz oni sa malo wyksztalceni ,co porownuje do ciebie.Napisales''zegnam'' mimo to nadal się tu produkujesz i piszesz swoje wypociny.

pawelfans

widzę że takiemu jak ty nic nie pomoże najwyżej wytrzaskać gębę i nauczyć szacunku do innych ludzi...

ocenił(a) film na 1
zewral

sam pajacu wyjezdzasz z cyganami ,a poznij siezalisz.szkoda mi cie.Jedynie co mozesz to wytrzaskac przez internet.

pawelfans

i tu właśnie pokazałeś swoją inteligencje i pospolityzm masz 15 lat może 16 to wszystko koniec tematu trollu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones