PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 502
oceny
4,7 10 1 56502
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

Smieszni jestescie polaczki, jakies naruto i anime oceniacie na 10/10
a komedie tego typu na 5/10.. trzeba byc naprade ograniczonym umyslowo

ocenił(a) film na 2
phantom666

Można nie zgadzać się z oceną, ale po co od razu pojazd na anime?

ocenił(a) film na 8
ecoute

TO takie porównanie ...
Film naprawdę przyzwoity i trzyma się kupy + dobre efekty i nawet nie ma oceny między 6-8...
W sumie to filmy z lat 2010-12 to na 1 na 10 ma powyżej 5 .. Trolling ostry na tym filmwebie

phantom666

Hi hi wszystko trzyma się kupy ? Chyba ci się mózg rozkleił ;P Ten film jest bez sensu . Ale aktorzy fajni , efekty są spoko bo robili je zawodowcy .
"W sumie to filmy z lat 2010-12 to na 1 na 10 ma powyżej 5 " o co chodziło ci z tym zdaniem bo nie kapuje :/ Filmy z lat 2010-12 nie są na ocenę 1 . Ja myślę że ten film zasługuje na krytykę ale 6/10 powinien mieć lub 7 jak ktoś lubi taką sklejke .

ocenił(a) film na 2
phantom666

nie pier dol

ocenił(a) film na 8
era

Po avatarze wnioskuje, że masz 14 lat i obejrzałeś 20 min filmu ?

ocenił(a) film na 2
phantom666

Mam 21 lat, choc nie ma to tu znaczenia. Tak, nawet zgadłeś, obejrzałem jakieś 20 minut, bo to jedno z tych 'dzieł' gdzie po prostu dłużej wysiedziec się nie da, jakkolwiek bym próbował. Straszny badziew, po prostu. Jako, że to produkcja polska, można powiedziec, że jestem w pewnym stopniu, nie tylko z resztą ja, przyzwyczajony.
I odjeb mi się od avatara.

ocenił(a) film na 1
era

Całkowicie się zgadzam. Ja mam 36 lat i też uważam, że ten film jest.... jedyny przymiotnik jaki przychodzi mi do głowy, to "żenujący". Poziom aktorstwa w tym obrazie jest po prostu godny pożałowania, dialogi są denne - po ich konstrukcji domyślam się, że film adresowany jest chyba do jakichś "dresów" czy innych chłopaczków z blokowiska, udających gangsterów.
Najbardziej mnie śmieszy, jak niektórzy ludzie porównują to "dzieło" do filmów Tarantino. Hahaha!!! Chyba, że to miała być parodia Tarantino...

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

a ja go obejrze po raz trzeci bo jest to świetna komedia, a ty Dama Marcia gówno sie znasz co dobre,zagraj na wyższym poziomie,idz na casting to cie Pazura wezmie,wykażesz sie,krytykować to każdy umi,a grać nima komu,hahahahhhhahahahahahahahh

ocenił(a) film na 1
Matiasparviere70

Przepraszam - nie twierdzę, że JA zagrałabym to lepiej. Nie jestem aktorką i nie mam żadnych zdolności w tym kierunku. Ale oglądając takie "dzieła" robi mi się smutno, bo Polska miała kiedyś świetnych aktorów komediowych, np. niezapomniana pani Irena Kwiatkowska czy pan Jan Kobuszewski, którzy jedną miną czy jednym gestem rozśmieszali mnie bardziej niż cała "świetna komedia" pana C. Pazury.
Każdy ma prawo do krytyki, nie oczekuj, ze coś co TOBIE się podoba, będzie podobać się WSZYSTKIM. Ludzie mają różne gusta filmowe i różne rodzaje poczucia humoru. Fakt, że mnie Twój ulubiony film nie przypadł do gustu, nie oznacza, że od razu masz prawo mnie obrażać twierdząc, że "gówno się znam". Owszem, nie jestem zawodowym krytykiem filmowym, ale mam takie samo prawo wypowiadać się na temat różnych filmów jak Ty. Pozdrawiam.

DamaMarcia

Muszę się z Tobą zgodzić. Film był reklamowany jako rewelacyjna komedia sensacyjna a skończyło się tak jak zawsze (kiepsko). Jest to zlepek pomysłów Tarantino (czyli im więcej krwi i latających flaków tym lepiej) z próbą osiągnięcia efektów z Matrixa - tylko nie wiem czemu on miał służyć? Może pan Pazura powinien pozostać przy aktorstwie (wtedy pójdę go zobaczyć w kinie) bo reżyseria mu jakoś nie wychodzi.

ocenił(a) film na 8
karson_z

Jak można robić takie halo z komedii, mówiąc rzeczy typu "próba osiągnięcia efektów z matrix-a" ? Ludzie te "efekty" były tam po to, żeby dodać śmieszności i dystansu do całej produkcji, a nie po to żeby startować po Oscara :D ( porównajcie lepiej z Adrenaliną czy filmami tego typu, a nie z przykładowym Matrix-em ). Film miał bawić i robi to pierwszorzędnie, a jeśli dla kogoś humor tego rodzaju jest "nie na jego poziomie" ( :D ) to już jego problem. Fabuła jest dosyć ciekawa jak na komedię tego typu, a co do gry aktorskiej to też we wszystkim był pewien zamysł, którego jak widać ludzie 'zbyt dojrzali do filmów tego typu' nie zauważyli. Serdecznie im tego gratuluję :D

ocenił(a) film na 1
aduska001

Jeśli ten film Cię bawi i to pierwszorzędnie, to ja Tobie gratuluję :-)))) Nie wiem jaki zamysł miał byc w tym, że aktorzy wypowiadali swoje kwestie w tak sztuczny, drętwy i nieprzekonujący sposób, ze nawet ja nie będąc żadnym ekspertem, "gołym okiem" dostrzegałam mierny poiom aktorstwa. Chociaż moze to wina "miszczowskich" dialogów.
Wygląda na to, że rzeczywiście jestem "zbyt dojrzała" do takich filmów. I dzięki Bogu.

aduska001

kiedyś kotś powiedział "wybacz im bo nie wiedzą co czynią" więc i ja Tobie wybaczam :)

Podobał się Tobie ten film - ok - masz prawo do takiej oceny, dla mnie film ten był beznadziejny, a ciekawszą fabułę widziałem w tramwaju jak jakiś pijaczek rozmawiał z kasownikiem biletów przykręconym do poręczy. Z jednym się muszę zgodzić, humor prezentowany w tym filmie faktycznie nie jest na moim poziomie, ale wiesz co? jakoś mi to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
karson_z

To jest głupia komedia, która ma bawić i przysłowiowo "odmóżdżać". Nie mówię, że to jakieś arcydzieło ale zamysł realizuje. I mnie bawi.

era

cóż za konstruktywna krytyka :)

phantom666

Heh ja tam nie lubię anime ;) . Weekend Cezarego Pazury moim zdaniem zasługuje na max 7/10 . Film jest bez sensu , imitujący jakieś filmy akcji z USA . Mimo to fajni aktorzy , humoru trochę jest więc ja bym dał 7/10 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones