PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 499
ocen
4,7 10 1 56499
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

z całym szacunkiem do pana Pazury, który jest kultowym aktorem, obejrzałem ten film 3 razy z nadzieją, że coś przeoczyłem, że może ten film jest tak zły specjalnie, że to jakiś taki pastisz, celowa tandeta, że to taki polski Tarantino. Nie. Trzy razy na nie... ten film to jakiś koszmar, pod względem scenariusza, aktorstwa, reżyserii, humoru, akcji, klimatu. Jak można było panie Cezary?

ocenił(a) film na 2
ganesa

Może zrobił to dla piniondzów? Ale zaraz, to dobre filmy zarabiają krocie, więc jednak coś nie tak ;) Nie mam pojęcia, dlaczego popełnił ten paskudny koszmarek.

ocenił(a) film na 3
ganesa

Kultowy aktor? Co w nim kultowego? Może w kultowym 13 posterunku był kultowy?

crimson80

Też tak uważam. Film jest koszmarny a Pazura to aktor przeciętny.

ocenił(a) film na 2
ganesa

A może jednak, ja też pomyślałam o Kill Bill. Ale to mocno ukryte musi być.

ganesa

Teraz takie czasy że wystarczy być po pięćdziesiątce i już się jest kultowym.

ocenił(a) film na 3
ganesa

Film może nie jest najwyższych lotów ale widziałem gorsze, tutaj nawet parę scen sie udało, szkoda tylko że nie tworzy to ciekawej całości...

ocenił(a) film na 3
ganesa

Rola Frycza i cały jego wątek jest świetny. To samo wątek gangu.

Najgorzej wyglądają te kiczowane sceny strzelanin które Pazura kręcił na serio i myślał że to fajne.

ocenił(a) film na 3
ganesa

Rola Frycza i cały jego wątek jest świetny. To samo wątek gangu.

Najgorzej wyglądają te kiczowane sceny strzelanin które Pazura kręcił na serio i myślał że to fajne.

ocenił(a) film na 4
ganesa

Ja można obejrzeć 3 razy film, który się oceniło na 1*? Szacun...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones