PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 511
ocen
4,7 10 1 56511
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

boski

ocenił(a) film na 7

świetny film, co to za ocena, trzeba do tego filmu podchodzić z dystansem! Dzieci neo nie kumają tej produkcji pełnej dobrego humoru i świetnych efektów specjalnych

ocenił(a) film na 8
slawek8384

Dokładnie. Najlepszy film od czasów Chłopaki nie płaczą lub e=mc2

ocenił(a) film na 1
slawek8384

Humor na poziomie pierdu w windzie bo "stres przed akcją" - o tak, kupa śmiechu.
Efekty specjalne, cóż też kupa śmiechu x)

Vertigo_effect

Czyli podsumowując: kupa

ocenił(a) film na 1
Mordechaj_Sauerland

Salam alejkum ;-) kupa i .....brak slow nie wiem jakie trzeba miec bezguscie az przejrze filmy '' pana Slawomira '''

ocenił(a) film na 1
hessus86

takiego gówna jak to gówno dawno nie widziałem...

ocenił(a) film na 7
hessus86

przejrzyj, proszę

użytkownik usunięty
slawek8384

To jest film stworzony dla dzieci Neo i jednokomórkowców. Zastanawiam się, do której grupy ty należysz.

ocenił(a) film na 7

Na pewno nie należę do wieśniaków, którym przyłączono dopiero co Internet i się panoszą na Filmweb, bo ich zdanie jest naj i tyle, a jak komuś innemu ich opinia się nie podoba to "o rety". Nie kumasz filmu - ok, nie kumasz mojej opinii to już Twój problem, ale nie musisz tego przelewać na mnie gimnazjalnymi tekstami, które i tak mi koło dupy latają z prędkością światła ;] .

Jak wspomniałeś... trzeba przejrzeć inne filmy Pana Sławomira. Pan Sławomir ma już 31 lat i obejrzał w swoim życiu wiele filmów. Każdy ma prawo do swojej oceny.

Kwestia gustu, którego nie masz.
Pozdrawiam ;]

slawek8384

Może się mylę, ale chyba jak komuś się coś nie podoba, to nie znaczy od razu, że tego nie zrozumiał? W ten sposób można próbować obronić każdy film, nawet najgorsze, najczarniejsze gówno. To argumentacja trochę w stylu pani Białowąs ;)
Jak sam napisałeś - to kwestia gustu. Tobie się ten film podobał - ok, ale to nie znaczy, że wszyscy, którzy mają inne zdanie go nie zrozumieli.
Mi się podobał aż na 3/10 i nie uważam, żeby było w nim cokolwiek do zrozumienia, oprócz masy zapożyczeń z amerykańskich i brytyjskich produkcji, ale nie obrzucam z tego powodu błotem tych, którzy dali mu wyższe oceny.
Plujmy na filmy, nie na siebie nawzajem ;)

ocenił(a) film na 7
Bumbi

"To jest film stworzony dla dzieci Neo i jednokomórkowców. Zastanawiam się, do której grupy ty należysz." - to oczywiście wypowiedź "smokulca" Nigdy nikogo nie obrażam, tym bardziej w internecie - to głupota i tchórzostwo> moja ostra wypowiedź jest skierowana wyłącznie do smokulca. I cytując ciebie - "Plujmy na filmy, nie na siebie nawzajem ;)" Smokulec naj wyraźniej lubi obrażać ludzi w necie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
slawek8384

31 lat ?! to TY potop szwedzki pamiętasz ;p PS: Nie nigdzie więcej się nie chwal , że ten film jest dobry bo wszędzie z Ciebie będą mieli beke . Wiesz ocb. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
hessus86

;] dobre, aleś mnie rozbawił - muszę ci przyznać że to wyszło. A tak na marginesie skoro uważasz że 31 lat to dużo to strasznie młody pewnie jesteś a już na pewno nie dojrzały i bez dystansu do samego siebie, pozdro

ocenił(a) film na 1
slawek8384

Ja mam mentalnie 60 na karku ale lubię sobie czasem pożartować .....Skoro panie Sławomirze zarzuca mi pan , że jestem niedojrzały to ja panu zarzucę , że mało jest pan inteligentny . Mój nick wskazuje wiek .

ocenił(a) film na 7
hessus86

...dobre! Bluzgasz ludzi którym się podoba Weekend. Oceniasz ludzi nie znając ich a sam masz w swoim obejrzanym repertuarze kilka kiczowatych shitów. Ale to przecież kwestia gustu na podstawie którego nie powinno się oceniać ludzi. przykład - "straszny film 5" który oceniasz jako dobry. Dla mnie to straszna szmira ale nie oceniam cię na podstawie gustu. pozdro

ocenił(a) film na 1
slawek8384

Ale ja Cie nie oceniam !!! coś Ci sie poj * . Wybacz za słownictwo. Stwierdzam , że oceniłeś jeden z najgorszych filmów w dziejach polskiego kina na Bdb i o zgrozo porównałeś go do Chłopaki nie płaczą o ile pamiętam nie chce mi sie tego czytać jeszcze raz . To tak jakbyś porównywał Pulp Fiction do .....Sagi Zmierzch . Elo .

slawek8384

ty sobie żartujesz, tak?

ocenił(a) film na 7
awksom

nie!

slawek8384

bez komentarza

slawek8384

Kiepska ta komedia

ocenił(a) film na 3
MeridaWaleczna

Pierwszą osobą, która dokonała generalizacji, obrażając masę filmwebowiczów i pozostałych widzów, którym ten film z wielu przesłanek do gustu nie przypadł, byłeś Ty Sławku, mówiąc, że dzieci neo nie są w stanie go skumać. Otóż ja mam lat 21, nie identyfikuję się z tzw. pokoleniem dzieci neo, a mimo to...nie widzę w tym filmie zbyt wielu pozytywnych jakości...Oglądałem go zaraz po premierze, więc już nie pamiętam...Ale na pewno nie broni się w zakresie lini fabularnej, ani dialogów. Przykro mi, jeśli nie jesteś w stanie uszanować takiej opinii...Świadczy to o Tobie, a nie o mnie. Spierać się nie zamierzam...ale nazywanie tego filmu świetnym jest z pewnością grubą przesadą. Ujdzie w tłumie, nie wywołuje we mnie aż tak skrajnie negatywnych emocji, ażebym chciał popełnić harakiri...ani skrajnie pozytywnych tym bardziej. (Jak i w większości odbiorców, jak widać.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones